فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

اپلیکشین شیرین برای اندازه گیری شکر مواد غذایی

اپلیکشین شیرین برای اندازه گیری شکر مواد غذایی

اپلیکشین تازه و رایگانی در انگلستان راه اندازی شده که به والدین برای کنترل میزان شکر مصرفی فرزندانشان کمک می کند. این اپ به نام «شوگر اسمارت» ( Sugar Smart )،به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: با اسکن کردن بارکد میزان شکر را به صورت گرم و یا تعداد حبه نشان می دهد. بکی هال، یکی از مادرانی که برای کنترل میزان شکر موجود در مواد غذایی دو پسرش از این اپ استفاده می کند با تعجب از زیاد بودن شکر در مواد غذایی می گوید: «خواندن برچسب مواد غذایی سخت است که با اپ براحتی می توان انجام داد. ولی فکر نمی کنم آنرا به سوپرمارکت ببرم و هر چیزی را با آن اسکن کنم. زیادی است.»

این اپلیکیشن بخشی از برنامه سازمان دولتی بهداشت عمومی انگلستان است که همراه با ویدیویی به نام «تغییر برای زندگی» به کودکان عوارض مصرف بی رویه شکر را نشان می دهد. آمار این ویدیو نشان می دهد که کودکان ۴ تا ۱۰ ساله، بطور متوسط سالانه ۲۰ کیلوگرم شکر مصرف می کنند که برابر با وزن یک کودک ۵ ساله است.

یکی از مسئولان این سازمان می گوید: «مصرف قند در کودکان ما سه برابر میزان توصیه شده است و آسیب های آن جدی است، نیمی از بچه های هشت ساله پوسیدگی دندان دارند و یک سوم یازده ساله ها به چاقی مفرط مبتلا هستند.»

بنا به آمار سازمان جهانی بهداشت، چاقی مفرط موجب تحمیل هزینه سه درصدی به بودجه بهداشت و علت ۱۰ تا ۱۳ درصد مرگ و میرها در کشورهای مختلف اروپا است. اضافه وزن خطر بروز بیماریهای قلبی عروقی، سرطان و دیابت را بشدت افزایش می دهد.

اما منتقدان و کارشناسان مبارزه با چاقی مفرط می گویند با توجه به جدی بودن این مشکل، کمپین تازه هشدار دهنده نیست. سخنگوی انجمن مبارزه با چاقی مفرط می گوید: «باید به مردم شوک بدهیم. ۲۵ سال است که با ملایمت پیام می دهیم. تاثیری نداشته است. باید نشان دهیم اگر اقدامی نکنند این عاقبت در انتظارشان است.»

سازمان جهانی بهداشت می گوید، مصرف شکر مجاز باید ده درصد کل کالری مصرفی روزانه ما، یعنی حدود ۱۲ قاشق مرباخوری باشد. کاهش آن به ۵ درصد یا ۶ قاشق مرباخوری، فواید بیشتری برای سلامت ما دارد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme