فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

فناوری آموزشی «یادگیری در حال حرکت» برای کودکان استثننائی

فناوری آموزشی «یادگیری در حال حرکت» برای کودکان استثننائی

دو عبارت ظاهرا متناقض «یادگیری در حال حرکت»، مبنای یکی از شیوه های نو در روش های آموزشی است. فناوری تازه ای به نام «ویز فلور» (WizeFloor) به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: به معنی زمین جادویی، از حرکت کودکان به عنوان ابزار آموزشی استفاده می کند. یک شرکت غیرانتفاعی دانمارکی به نام «انستیتوی الکساندرا» سازنده این نرم افزار است.

سازندگان این نرم افزار می گویند استقبال و کاربرد این فناوری برای آموزش کودکان استثتنایی روز بروز بیشتر می شود. یکی از مسئولان این شرکت می گوید: «بعضی از بچه ها با نشستن و فرورفتن در کتابشان و بعضی در حرکت کردن بهتر یاد می گیرند. بچه هایی که برای نشستن و تمرکز کردن مشکل دارند، برای یادگیری از بدنشان استفاده می کنند. این شیوه آنها است.»

آموزگاران، دانش آموزان و مدیران مدارس برای آشنایی با فناوری های تازه آموزشی به نمایشگاه «بت» در لندن می آیند. با توجه به اینکه برنامه های کامپیوتری یکی از محبوبترین فعالیت های کودکان در اوقات فراغت است، کارشناسان فناوری آموزشی از این ابزار برای آموزش در کلاس درس بهره می برند.

مسئول یک شرکت فناوری های حاضر در این نمایشگاه با اشاره به یکی از وسایل آموزشی می گوید: «این ابزارها مانند تقویت کننده عمل می کنند. مطالب آموزشی را با سرعت و شیوه بهتری برای بچه ها قابل درک می کند. توانایی خواندن و نوشتن، درک اولیه اعداد و ریاضیات یکی از اصول مهم ما است. کاربرد فناوری می تواند همه اینها را تقویت کند، گسترش دهد و یا تشدید کند.»

با این حال بعضی روانشناسان با ابراز نگرانی می گویند صرف اوقات طولانی در مقابل صفحه نمایش کودکان را منزوی و تک رو می کند و از طرف دیگر در کسب مهارت های ذهنی لازم بازار کار تاثیر منفی دارد. این کارشناسان بر ایجاد تعادل بین روش های متعارف و نوین در آموزش تاکید می کنند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme