فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

سال ۲۰۱۵ گرمترین سال ثبت شده در تاریخ هواشناسی

سال ۲۰۱۵ گرمترین سال ثبت شده در تاریخ هواشناسی

به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: دمای زمین رو به افزایش است. به گزارش اخیر سازمان ملل متحد، ۲۰۱۵ گرمترین سال از آغاز ثبت رکورد دمای زمین در سال ۱۸۸۰ است. این ارزیابی، جریان آب گرم اقیانوسی موسوم به «ال نینو» که بطور کلی موجب افزایش جهانی دما و بروز وضعیت آب و هوایی متغیر و شدید می شود را نیز در نظر گرفته است.

در همین حال بعضی کارشناسان از جمله یکی از دانشمندان ناسا معتقدند که: «حتی بدون جریان ال نینو، ۲۰۱۵ گرمترین سال بوده است. شروع ال نینو در اواخر سال، دمای زمین را از حد پیش بینی شده کمی افزایش داد.»

گزارش سازمان هواشناسی سازمان ملل متحد، یافته های ناسا و «موسسه ملی اقیانوس و جو» آمریکا را تایید می کند که برای اولین بار دمای زمین در سال ۲۰۱۵ یک درجه بالای دوران ماقبل صنعتی شدن بود. سخنگوی «موسسه ملی اقیانوس و جو» می گوید: «بله، ۲۰۱۵ گرمترین سال با تفاوت قابل توجه است، شاهد گرمترین ۵ سال و گرمترین ۱۰ سال بوده ایم. روند گرم شدن متوقف نمی شود.»

هوای گرمتر به معنی تبخیر بیشتر آبها، اشباع جو و تشدید باران های موسمی است که منشا رویداد های شدید آب و هوایی است. سخنگوی «موسسه ملی اقیانوس و جو» می افزاید: «بطور کلی در نتیجه تغییرات جوی، باید منتظر تغییرات شدید از جمله موج گرما و افزایش باران های شدید باشیم. باید افزایش دما را در حد دو درجه سانتیگراد کنترل کنیم تا بتوانیم وضعیت فعلی را حفظ کنیم.»

در نشست جهانی آب و هوایی دسامبر ۲۰۱۵ در پاریس ، ۱۹۵ کشور توافق کردند تا افزایش دمای زمین را تا یک و نیم درجه نسبت به دوران ماقبل صنعتی شدن حفظ کنند که به گفته کارشناسان سازمان ملل متحد شیوه موثری برای مقابله با تغییرات آب و هوایی است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme