فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

تامین انرژی منازل با صفحات درخشان دیواری

تامین انرژی منازل با صفحات درخشان دیواری

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: شرکت نوپای اریسون با هدف کاهش اتکا به منابع انرژی سنتی صفحات درخشانی را طراحی کرده که می‌توانند حداکثر 2.2 کیلووات ساعت انرژی را در خود ذخیره کنند.

 این صفحه درخشان 1200 دلار و برج همراه آن 1550 دلار قیمت دارد. این دو ابزار سازگار با شبکه های وای – فای برای تامین برق مصرفی منازل کافی هستند. چون به عنوان مثال یک یخچال به تنها یک کیلووات انرژی درروز نیاز دارد و لذا با استفاده از یکی از این پنل ها و برج همراه آن می توان یک یخچال را تا چند روز روشن نگهداشت.

 برای استفاده از این محصول باید دوشاخه آن را به پریز برق زد تا انرژی در درونش ذخیره شود. در صورت پرداخت هزینه بیشتر مدل سخنگوی این محصول با قابلیت های بیشتر قابل خریداری است. مدل سخنگو از طریق گفتگو با سرور کلود اریسون می تواند تصمیمات بهتری در مورد زمان شارژ خود بر مبنای وضعیت آب و هوایی، احتمال قطع برق، زمان اوج یا نزول مصرف و ... بگیرد.

 یک برنامه همراه نیز همراه با این محصول عرضه می شود تا تنظیمات آن توسط کاربر قابل تغییر باشد و تازه ترین اطلاعات در مورد وضعیت آب و هوا و سوانح احتمالی طبیعی که ممکن است منجر به قطع برق شود ارائه گردد.

 بعد از ذخیره سازی انرژی توسط صفحه درخشان یاد شده کاربر می تواند در مورد زمان و نحوه استفاده از آن تصمیم بگیرد. بهتر است از این صفحه تنها برای تامین انرژی یک ابزار برقی خانگی استفاده شود.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme