فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

ساخت باتری دوستدار محیط زیست با برگ

ساخت باتری دوستدار محیط زیست با برگ

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: هنگامی که به درختی پر از برگ های سبز نگاه می کنیم، در حقیقت، شاهد صدها باتری کوچک هستیم. برگ ها اقدام به ذخیره انرژی می کنند تا درخت بعدا از این انرژی استفاده کند. دانشمندان بر اساس این فرآیند طبیعی و مهار آن باتری های برگی واقعی را به عنوان جایگزینی دوستدار محیط زیست برای باتری های لیتیومی امروزی خلق کرده اند.

 پژوهشگران دانشگاه مریلند که در جستجوی یافتن وسیله ای عالی و ارزان قیمت بوده تا نقش پایانه منفی باتری ها یا آند را ایفا کند دریافتند که آنچه نیاز دارند به وفور در اطرافشان وجود دارد. به گفته هونگبیان لی، مولف ارشد مطالعه و عضو هیئت علمی مرکز ملی پکن برای علم نانو و فناوری، برگ ها فراوان هستند و تنها کاری که ما باید انجام می دادیم برداشن یکی از آنها در پردیس دانشگاه بود.

شکل طبیعی برگ با نیازهای یک باتری مطابق است که شامل مساحت سطح پایین و سازه های داخلی پیچیده بسته بندی شده می شود که می تواند با الکترولیت سدیم مورد استفاده سازگار باشد. دانشمندان یک برگ بلوط را تا هزار درجه سلسیوس حرارت داده تا ساختارهای کربنی موجود نابود شوند و سپس الکترولیت را وارد منافذ طبیعی برگ کرده تا جذب شود.

تیم پژوهشی به آزمایشات خود با برگ های دیگر در اندازه های مختلف ادامه خواهد داد تا بهترین ساختار برای ذخیره انرژی پیدا شود و همچنین مواد طبیعی دیگر مانند خزه، پوست موز و پوست خربزه نیز مورد آزمایش قرار می گیرند. شاید یک روز باتری گوشی هوشمد خود را با باتری های برگی ارزان قیمت و دوستدار محیط زیست شارژ کنیم.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme