فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

زمانبدنی انجام وظایف با اپلیکیشن Sloth

زمانبدنی انجام وظایف با اپلیکیشن Sloth

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: انجام کارهایی که مد نظر دارید حال چه وظایف اداری، تکالیف مدرسه، و یا کارهای خانه، در مواقعی که حواستان پرت شده است، دشوار می شوند. گاهی اوقات نیز قصد دارید برخی کارها را تنها در مدت زمانی مشخص انجام دهید و این جایی است که اپلیکیشن Sloth می تواند راهگشا باشد.

 اپلیکیشن Sloth یک مدیر وظیفه جدید است و بر اساس ایده مدت زمانی که کار شما طول می کشد، شکل گرفته است. کاربر یک وظیفه را تعیین می کند، مدت زمان انجام آن را مشخص کرده، روی اجرا ضربه زده و کار خود را آغاز می کند. کاربر می تواند چندین وظیفه را تعیین کرده و اپلیکیشن Sloth به طور خودکار پس از اتمام زمان تعیین شده به وظیفه دیگر رفته و یا می توانید تکمیل وظیفه به صورت دستی را انتخاب کنید.

زمانبدنی انجام وظایف با اپلیکیشن Sloth

اپلیکیشن Sloth پس از اتمام زمان تعیین شده برای انجام وظیفه به کاربر هشدار می دهد و این هشدار در بخش مرکز اعلان ها نیز قابل مشاهده است. اگر دارای اپل واچ باشید امکان ظاهر شدن هشدارها روی این ساعت هوشمند نیز وجود دارد. از دیگر تنظیمات مفید این اپلیکیشن نوار لغزنده تعیین زمان است که جریان پیشرفت برای تمامی وظایف را در یک چرخه نشان می دهد و از خاموش شدن نمایشگر جلوگیری می کند.

اپلیکیشن Sloth گزینه ای فوق العاده برای انجام دقیق وظایف و جلوگیری از حواس پرتی کاربر است. با استفاده از آن می توانید زمان مشخصی را برای انجام یک وظیفه مانند وبگردی یا حضور در شبکه های اجتماعی اختصاص دهید. این اپلیکیشن به صورت رایگان از اپ استور اپل قابل دانلود است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme