فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

تاسیس پایگاه داده جدید مایکروسافت در زیر آب

تاسیس پایگاه داده جدید مایکروسافت در زیر آب

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: با توجه به گسترش دامنه فعالیت‌های شرکت‌های فناوری و ضرورت استفاده آنها از پایگاه‌های داده بزرگ و هزینه‌های تحمیلی آنها برخی شرکت‌ها به روش های جدیدی روی آورده اند.

 فیس بوک پایگاه داده جدید خود را در شهر Lulea سوئ بنا کرده، زیرا این شهر همیشه دمای پایینی دارد و سرمای آن موجب می شود تا هزینه خنک کردن سرورها به میزان قابل توجهی کاهش یابد. این شرکت درصدد راه اندازی پایگاه داده جدید در Clonee ایرلند است که در آن استفاده از انرژی باد برای تامین برق متداول است.

 گوگل هم یک پایگاه داده در شهر Hamini در فنلاند راه اندازی کرده که از آب این ناحیه ساحلی برای خنک کردن پایگاه داده استفاده می کند.

 حال مایکروسافت از این دو شرکت فراتر رفته و قصد دارد پایگاه داده خود را به طور کامل در زیر آب بنا نماید. افرادی که در نزدیکی این پایگاه داده زندگی می کنند باید مدت زمان اندکی را برای دریافت داده ها منتظر بمانند. همچنین این شیوه به خنک شدن پایگاه های داده کمک شایانی می کند.

 مایکروسافت از اواخر سال 2014 کار بر روی این طرح را آغاز کرده است. این طرح برگرفته از نظرات شین جیمز کارمند فعلی مایکروسافت است که قبلا در زیردریایی های نیروی دریایی امریکا مشغول به کار بوده است. به همین منظور نمونه اولیه یک وسیله نقلیه دریایی طراحی شد که در کف دریا و در فاصله یک کیلومتری ساحل اقیانوس آرام از آگوست تا نوامبر سال 2015 مشغول به کار شد.

 مایکروسافت می گوید این طرح که Natick نام دارد هنوز در مرحله آزمایشی است و باید دید این پایگاه داده برای ارائه خدمات کلود و دیگر سرویس های مورد نیاز کاربران و اشخاص مناسب خواهد بود یا خیر. این شرکت امیدوار است پایگاه داده زیردریایی هزینه ارائه خدمات کلود به علاقمندان را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. این نوع پایگاه های داده باعث افزایش سرعت دسترسی کاربران به داده های خود در اینترنت تا شعاع 200 کیلومتری می شود. عمر مفید چنین پایگاه داده ای 20 سال تخمین زده می شود.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme