فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

معاینه از راه دور در باجه های پزشکی

معاینه از راه دور در باجه های پزشکی

استفاده از اتاقک پزشکی در برخی مناطق روستایی فرانسه، به پزشکان امکان داده بدون ترک مطب، بیماران خود را از راه دور معاینه کنندبه گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز:

«پزشکی تلفنی» شیوه ای است رو به گسترش که می تواند خدمات پزشکی در مناطق روستایی و دور افتاده را بهبود بخشد. در حال حاضر پانزده اتاقک مجهز به پیشرفته ترین امکانات ارتباط تصویری، شیوه «ویزیت از راه دور» را در فرانسه آزمایش می کنند.

دکتر ونسان هیلنمیر، دبیرکل این مطب های کابینی بیشتر توضیح می دهد: «درجه و حسگر اندازه گیری ارتفاع هم در این کابین ها نصب شده و می توان شاخص توده بدنی هر بیمار را هم محاسبه کرد. ابزارهای متعدد اندازه گیری در این اتاقک ها تعبیه شده. حتی نوار قلب هم می توان گرفت. بینایی سنجی و شنوایی سنجی هم در این اتاقک ها امکان پذیر است.»

بیمار می تواند با حضور در این اتاقک و بدون آنکه نیاز مراجعه حضوری به مطب را داشته باشد، بصورت مستقیم با پزشک خود گفتگو و در صورت امکان درمان شود. ژاک پلو، یک جراح مقیم انسی از طریق این فن آوری پیشرفته با بسیاری از بیماران خود پس از عمل جراحی در ارتباط است، بیمارانی که بعضا در شهرهای دور زندگی می کنند.

او بیشتر توضیح می دهد: «اگر از طریق ویدیو کنفرانس پزشک متوجه شد که در حال بیمار بهبودی ای حاصل نشده می تواند دستور بستری شدن بیمار یا مراجعه پزشک کشیک را صادر کند. بنابراین چیز مثبتی است.»

بازار «پزشکی تلفنی» در اروپا در حال گسترش است. انتظار می رود حجم مبادلات در این بخش در سال ۲۰۱۹به مرز ۱۲ میلیارد یورو برسد، این یعنی یک افزایش ۳۰۰ درصدی تنها در عرض ۸ سال.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme