فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

غذاهای سفارشی چاپ شده برای سربازان آینده

غذاهای سفارشی چاپ شده برای سربازان آینده

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: ارتش آمریکا طی چند دهه آینده قصد دارد تغذیه هر سرباز را سفارشی سازی کند و در این مسیر روی چاپگرهای سه بعدی حساب ویژه ای باز کرده است. به گفته لورن اُلکسیک، متخصص غذا در مرکز پژوهشی ناتیک ارتش آمریکا، غذا در آینده می تواند با میزان دقیق از نیازهای یک سرباز چاپ شود. اُلکسیک و دیگر پژوهشگران مرکز ناتیک در مراحل ابتدایی مفهومی قرار دارند که می تواند غذای سفارشی سازی شده برای هر سرباز را فراهم کند و طی 10 تا 15 سال آینده در میدان نبرد به کار گرفته خواهد شد.

 تا سال 2025، سربازان احتمالا از یک فناوری پوشیدنی برای اندازه گیری وضعیت فیزیولوژیکی یا تغذیه ای خود بهره خواهند برد. این فناوری پوشیدنی ممکن است در قالب یک زره پوشیدنی یا چیزی دیگر ارائه شود اما ایده اصلی ارسال داده های شخصی درباره سرباز است.

هنگامی که داده ها به مقر اصلی یا آشپزخانه ارسال می شوند ممکن است نشان دهند که یک سرباز پروتئین کافی را در آن روز دریافت نکرده است و یا زود از خواب بیدار شده و می تواند کافئین بیشتری مصرف کند. این جایی است که چاپگر سه بعدی جادوی خود را نشان می دهد.

برخلاف وعده های غذایی آماده که در اختیار سربازان ارتش آمریکا قرار می گیرد، چاپگر سه بعدی می تواند یک شکلات یا پودر نوشیدنی که برای کمک به سربازان در راستای ارائه بهترین عملکردشان طراحی شده اند را فراهم کند. به عنوان مثال، یک سرباز عضلانی احتمالا به میزان کالری متفاوتی نسبت به یک سرباز لاغرتر نیاز دارد.

در شرایطی که چاپگرهای سه بعدی حال حاضر می توانند یک خوردنی پروتئینی را با مغز کره بادام زمینی و روکش شکلات در 30 دقیقه تهیه کنند، جای شگفتی نخواهد بود که در آینده این مدت زمان به میزان قابل توجهی کاهش یابد. چاپگرهای سه بعدی نشان داده اند که با گذشت زمان از سرعت عمل بیشتری برخوردار می شوند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme