فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

ساختن واکسن ویروس زیکا چقدر طول می کشد؟

ساختن واکسن ویروس زیکا چقدر طول می کشد؟

به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: دکتر فائوچی، مدیر «انستیتوی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا معتقد است تا ساخت واکسن زیکا چندین سال فاصله داریم. او در یک نشست خبری گفت: «خبر خوش این است که زیکا در گروه ویروس های خاصی که با آن فلاوی می گوییم قرار دارد. ما واکسن ویروس های فلاوی را ساختیم. اینطور که پیدا است با اطمینان می توانیم مرحله بعدی ساخت واکسن را شروع کنیم. ساخت واکسن در چند سال آینده چندان محتمل نیست. ولی یقینا گام های اولیه را برداشته ایم.»

ویروس زیکا کشنده نیست اما براساس تحقیقات گفته می شود که موجب بروز بیماری مغزی «میکروسفالی» در هزاران جنین و کودک مادران مبتلا به ویروس در آمریکای لاتین شده است.

کارشناسان «انستیتو بوتانتان» (BUTANTAN)، بزرگترین موسسه تولید سرم و واکسن برزیل نیز برای ساختن واکسن تلاش می کنند. مدیر این انستیتو گفت: «در حال حاضر به اندازه کافی ویروس کشت داده ایم تا بتوانیم آن را روی حیوانات کوچک، مانند جوندگان آزمایش کنیم، سپس آن را به اسب منتقل می کنیم و آن را تحت نظر می گیریم. اگر اسب بتواند در بدنش مقدار زیاد آنتی بادی یا پادتن علیه ویروس تولید کند، آن را در آزمایشگاه تصفیه کرده و آنتی بادی را روی انسان آزمایش می کنیم.»

ویروس زیکا در دهه ۴۰ میلادی کشف شد. سال گذشته نخستین نمونه های ابتلا به آن برای اولین بار در برزیل مشاهده شد. موسسه تحقیقات علوم پزشکی نیروهای مسلح، با مشارکت ارتش تایلند و آمریکا، به تلاش بین المللی برای مقابله با این بیماری پیوسته اند. یکی از مسئولان این موسسه می گوید: «مراحل ساختن واکسن سخت، طولانی و پر از آزمایش و خطا است تا بتوان از سلامت و موثر بودن واکسن اطمینان حاصل کرد. پیش بینی جدول زمانی برای ساخت ویروس به نظر من یک ارزیابی زودرس است.»

سازمان بهداشت جهانی برای مقابله با زیکا بر آزمایش های تشخیصی دقیق تر تاکید کرده است. علاوه بر کشف واکسن، بعضی از دانشمندان اکنون بدنبال راه های مقابله با حشره ناقل ویروس هستند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme