فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

ناسا در پی ساخت جت تجاری فراصوت کم سر و صدا

ناسا در پی ساخت جت تجاری فراصوت کم سر و صدا

از زمانی که هواپیمای مسافربری کنکورد بازنشته شده است دیگر هیچ هواپیمای مسافربری تجاری که توانایی پرواز با سرعت فراصوت را داشته باشد، معرفی نشده است. با این وجود، چندین طراح و تولیدکننده در تلاش برای تغییر این شرایط هستند که یکی از مطرح‌ترین آنها سازمان فضایی آمریکا یا ناسا است.

به گزارش فراسو و به نقل از عصرایران: ناسا اعلام کرده است که طی همکاری با شرکت لاکهید مارتین نخستین هواپیمای فراصوت با صدای غرش پایین از برنامه X-plane توسعه می یابد.

کنکورد که در سال 2003 بازنشسته شد همواره به واسطه صدای بلند هواپیما هنگام برخاستن و فرود آمدن و همچنین در زمان شکستن دیوار صوتی مورد انتقاد بود.

به گفته جیوون شین، رئیس بخش ماموریت پژوهشی هوانوردی ناسا، توسعه، ساخت و پرواز آزمایشی یک هواپیمای فراصوت کم سر و صدا گام منطقی بعدی ما در مسیر فراهم کردن شرایط برای تصمیم گیری صنعت هوانوردی پیرامون انجام سفر فراصوت در قالب پروازهای عمومی است.

با بودجه ای در حدود 20 میلیون دلار و طی یک بازه زمانی 17 ماهه، تیم لاکهید مارتین روی توسعه فناوری فراصوت کم صدا (QueSST) کار خواهد کرد. این فناوری بخشی از طرح جدید 10 ساله ناسا به نام افق های هوانوردی جدید است که اهداف بلندپروازانه ای مانند کاهش مصرف سوخت، انتشار گازهای گلخانه ای و سر و صدا از طریق نوآوری های مختلف در طراحی هواپیما که جدا از شکل بال و بدنه هستند را دنبال می کند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme