فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

همایش جهانی موبایل در بارسلون، اتومبیلهای «خودران» در راهند

همایش جهانی موبایل در بارسلون، اتومبیلهای «خودران» در راهند

ولوو، اولین خودروسازی بود که عملا وارد این عرصه شد. طراحی اپلیکیشن تلفن همراه ویژه باز و بسته کردن درب خودرو و بدین ترتیب حذف دسته کلیدبه گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز:

مارتین روزنکویست، مدیر جدید ولوو بیشتر توضیح می دهد: «خودرو را به سیستم بلوتوث مجهز کرده ایم که با گوشی تلفن شما در ارتباط است و نزدیک شدن شما به خودرو را تشخیص می دهد. بنابراین نیازی به کلید برای باز کردن درب خودرو ندارید و اگر دوست داشته باشید می توانید از کلید استفاده نکنید. البته ما همچنان به تولید کلیدهای سنتی ادامه می دهیم و این فقط به شما قدرت انتخاب می دهد.»

اگر باتری تلفنتان تمام شود یا گوشی تان را گم کنید، تکلیف چه می شود؟ ولوو با در نظر گرفتن چنین احتمالاتی، به دنبال راه حل است. اما این اپلیکیشن مزیتهای دیگری هم دارد که بویژه در مورد خودروهای کرایه ای مشهودترند.

مارتین روزنکویست، مدیر جدید ولوو بیشتر توضیح می دهد: «می توانید کلید را بصورت الکترونیکی بفرستید. مثلا وقتی من در بارسلون هستم می توانم با این اپلیکیشن کلید را برای همسرم در گوتنبرگ بفرستم تا او بتواند از خودرو استفاده کند. یا وقتی که به بارسلون سفر می کنم می توانم از طریق این اپلیکیشن یک ماشین کرایه ای رزرو کنم و بدون اینکه معطل تحویل کلید بمانم، درب خودرو را باز و از آن استفاده کنم.»

ولوو طی ماههای آینده این سیستم را بر روی تعدادی از اتومبیل های تجاری آزمایش خواهد کرد و باید دست کم یک سال دیگر منتظر ماند تا این فن آوری وارد بازار شود.

مارتین روزنکویست، مدیر جدید ولوو بیشتر توضیح می دهد: «از فصل بهار کار آزمایش را شروع می کنیم و در مرحله بعد خودروهای کمپانی های همکار هم به ناوگان آزمایشی اضافه خواهند شد. پروازهای پرسنل خارجی ما از گنت در بلژیک صورت می گیرد و عملیات ما هم در این شهر متمرکز است. به آنها امکان دسترسی به این اپلیکیشن داده می شود تا بتوانند خودروی کرایه ای مورد نظر خود را رزرو کنند و در فرودگاه آنرا تحویل بگیرند.»

گروه «هارمان» و اتومبیلهای «خودران»

گروه «هارمان» در عرصه تهیه و تولید قطعات سیستم صوتی و مخابراتی صنعت خودروسازی فعالیت می کند. به زعم مدیران این گروه، تحول مهم آتی در بخش خودروسازی ظهور اتومبیلهای خودران خواهد بود. هر چند فعلا تسلط در بازار با خودروهایی است که با اینترنت سازگارترند. تا سال ۲۰۲۲ میلادی، حدود ۳۴۵ میلیون دستگاه اتومبیل به اینترنت وصل خواهند بود، یعنی چیزی در حدود ۹۸ درصد فروش جهانی خودرو.

کریستوف ریفنراس، مدیر ارشد فروش در گروه هارمان بیشتر توضیح می دهد: «ما در کارمان معتقدیم که خودروهای نسل آینده اینگونه خواهند بود. سفر با اتومبیلهای خودران طی سالهای آینده به امری عادی تبدیل می شود. چیزی که ما با این خودروهای مستقل به دنبال آنیم این است که ترافیک روانتر شود، رانندگی ایمن تر و با سکوت بیشتری صورت گیرد و مصرف سوخت هم اقتصادی تر شود.»

طبق یک پیش بینی معتبر تا سال ۲۰۲۵ خودروهایی که استقلال کامل داشته باشند، بازار را از آن خود خواهند کرد اما برای فراهم شدن شرایط این تحول، بهبود زیرساخت های جاده ای و امکان دسترسی صدردرصد به اینترنت در طول مسیر، تعیین کننده اند.

کریستوف ریفنراس، مدیر ارشد فروش در گروه هارمان بیشتر توضیح می دهد: «کارهای جدید زیادی باید انجام شود تا امکان حرکت بدون دخالت راننده فراهم شود. اول از همه اینکه خودروها بطور دائمی به اینترنت متصل باشند. دوم اینکه سیستم جهت یاب باید دقتی به مراتب بیشتر از دقت فعلی داشته باشد و نکته دیگری که می تواند خیلی مفید باشد اینکه اگر سیستم از قبل برنامه شما را بداند کارتان آسان می شود و نیازی به فرمانهای غیرضروری ندارید. بدین مفهوم صبح که پشت فرمان می نشینید اگر سیستم مقصد را بداند خودش طبق برنامه عمل می کند و لازم نیست گزینه دیگری را انتخاب کنید.»

نشانه های اولیه ظهور نسل جدید خودروها چندی است بروز کرده اند. به عنوان نمونه طبق مقررات اروپا از سال ۲۰۰۸، تمامی خودروهای جدید باید به فن آوری اتصال به اینترنت و همینطور ارسال پیامهای اضطراری مجهز باشند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme