فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

در جستجوی گاز متان در جو سیاره سرخ

در جستجوی گاز متان در جو سیاره سرخ

به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: هیچ مأموریت اکتشافی مریخ تاکنون این قدر بلند پروازانه و پیچیده نبوده است. در سال ۲۰۱۶ اولین فضاپیما به سیاره سرخ می رسد و فرودی آزمایشی روی سطح مریخ انجام می دهد و به دنبال چشمه های متان خواهد گشت. چند سال بعد مریخ نوردِ اگزومارس به مریخ خواهد رفت تا با حفاری سطح سیاره به دنبال نشانه های حیات زیر سطح مریخ بگردد.

در طول سال ۲۰۱۶، یورونیوز بطور مرتب از گروه مسئول این پروژه در آژانس فضایی اروپا و روس کاسموس خبر خواهد گرفت و بدین ترتیب، خواهیم دید چگونه اولین فضاپیمایشان را به فضا پرتاب خواهند کرد، چگونه اولین مریخ گرد (مریخ نورد) را خواهند ساخت، و چطور آن را روی سطح مریخ فرود خواهند آورد.

مأموریت فضایی اگزومارس به سوی سیاره سرخ به دنبال نشانه های از متان است. آن کارین واندل، یکی از دانشمندان ارشد این ماموریت از موسسه سلطنتی تحقیقات هوا فضا در بلژیک، مسئول طیف سنجی به نام NOMAD است که بزودی با اگزومارس به فضا پرتاب شده و به سوی مریخ خواهد رفت.

این دستگاه حاوی سه طیف سنج است که ترکیب جو بهرام را آنالیز می کند و بویژه مقدار متان را اندازه می گیرد.

خانم واندل می گوید: «اهمیت متان در این است که روی سطح زمین به فرآیندهای زیستی مربوط می شود. به اندازه کافی شواهد وجود ندارد که بتوان گفت روی مریخ حیات جود دارد یا پیش از این وجود داشته است. ابزارهای مختلف در مأموریت های فضایی مختلف متان روی سطح مریخ را اندازه گرفته اند. مریخ نورد «کیوریاسیتی» (Curiosity)، رصدخانه های زمینی، یا PFS یا مارس اکسپرس. اما صحت تمام این اندازه گیریها زیر سؤال رفته است. اگزومارس با استفاده از ابزارهایی که مخصوص متان ساخته شده اند مشکل متان در مریخ را یک بار برای همیشه حل خواهد کرد.»

وی می گوید که به این ترتیب میزان استرس و تنش دانشمندان “اگزومارس” طی ماههای آینده زیاد خواهد شد. چون زمانیکه دستگاه در مدار مریخ قرار بگیرد، محققان باید منتظر داده بمانند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme