فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

رکاب زدن با دوچرخه با انرژی خورشیدی

رکاب زدن با دوچرخه با انرژی خورشیدی

به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: با افزایش گرایش به دوچرخه سواری در اروپا، انواع برقی این وسیله نقلیه هم مورد توجه قرار گرفته است. اما تامین انرژی این دوچرخه ها می تواند مشکل ساز باشد. یک شرکت هلندی با همکاری دانشجویان دانشگاه فنی شهر آیندهاون پیش نمونه یک دوچرخه خورشیدی را ساخته اند.

مارک پیترز مدیر عامل این شرکت (Solar Applications) می گوید: «ما اولین دوچرخه برقی با صفحه خورشیدی در چرخ ساخته ایم. باتری این دوچرخه در طول روز و یا موقع رکاب زدن شارژ می شود.»

اولین دوچرخه های انرژی خورشیدی دهه هشتاد میلادی به بازار آمدند اما صفحه های خورشیدی را مانند تریلر یدک می کشیدند. حال با پیشرفت های بدست آمده در فناوری انرژی خورشیدی، سلول یا صفحه های خورشیدی روی چرخ جلوی این دوچرخه هلندی قرار دارد که حتی در وضعیت غیر آفتابی مثلا روزهای بارانی نیز بخوبی کار می کند. قرار است این دوچرخه ها سال ۲۰۱۸ به بهای ۲۸۰۰ یورو به بازار بیایند.

مارک پیترز گفت: «مهمترین نوع آوری کار همکاران ما است، دانشجویان. ما با دانشجویانی کار کردیم که گفتند می توانند برای مشکل تامین انرژی خورشیدی در شرایط سایه یا کم نور و یا شب راه حل پیدا کنند. راه حل ابتکاری آنها با استفاده از علم الکترونیک واقعا جالب بود.»

دوچرخه یکی از وسایل نقلیه محبوب هلندی ها است و یک چهارم سفرها در این کشور با دوچرخه انجام می شود. در سالهای اخیر اقدامات مختلفی برای بهبود دوچرخه سواری در این هلند انجام شده است. یکی از مهمترین آنها احداث مسیر دوچرخه خورشیدی ۳۵ هزار کیلومتری در شمال کشور است. این مسیر رکاب زنی که صفحه های خورشیدی در آن جاسازی شده سال گذشته بهره برداری شد و انرژی تولید شده آن بیش از میزان مورد انتظار بود.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme