فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

روش تازه محققان برای درمان سکته مغزی

روش تازه محققان برای درمان سکته مغزی

به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: شارلوت استگ، محقق و استاد بخش علوم عصبی در دانشگاه آکسفورد می گوید: «تحریک الکتریکی به سلولهای مغزی اجازه فعالیت بیشتری می دهد. وقتی شما مشغول فعالیتی مانند تکان دادن دستتان هستید، سلولهای مغزی مدام در حال فعالیت هستند و با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. ارتباط برقرار کردن سلولها به ما امکان یادگیری مهارت تازه ای را می دهد. فرضیه ما اینست که تحریک سلولها باعث افزایش سرعت عملکرد آنها و در نتیجه افزایش سرعت یادگیری می شود.»

در این مطالعه ۲۴ بیمار داوطلب که بر اثر سکته مغزی تواناییشان در حرکت دست و بازو دچار مشکل شده بود شرکت کردند. در این مطالعه ۲ گروه در نظر گرفته شده بودند. هر دو گروه ظرف ۹ روز، درمان فیزیوتراپی را دنبال می کردند ولی تنها یک گروه همزمان با فیزیوتراپی، تحریک الکتریکی را تجربه کرد.

شارلوت استگ درباره اهمیت این شیوه درمانی تازه می گوید: « برای بالا بردن توانایی افرادی که دچار سکته مغزی شده اند، درمانهای زیادی در حال پدید آمدن است. با اینحال برای کمک به کسانی که از هنگام حادثه دست کم ۶ ماه گذشته، روشهای زیادی وجود ندارد. روش ما نخستین ایده کمک به گروه کوچکی از بیماران با این شرایط زمانی را مطرح می کند.»

بنا به گزارش سازمان جهانی بهداشت هر ساله ۲ و نیم میلیون نفر به دلیل سکته مغزی می میرند. همچنین این عارضه، باعث ناتوانی عده زیادی از افراد آسیب دیده می شود.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme