فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

هیتاچی ربات انسان نمای جدید خود را معرفی کرد

هیتاچی ربات انسان نمای جدید خود را معرفی کرد

شرکت هیتاچی به تازگی از ربات EMIEW3 رونمایی کرده است که نخستین ربات دستیار انسان نمای این شرکت محسوب می شود و برای خدمات تجاری طراحی شده است. این محصول رقیبی جدی برای ربات پپر (Pepper) است. همانند ربات پپر، ربات دستیار هیتاچی نیز برای کمک به افراد در یافتن مسیر در فروشگاه ها و تاسیسات عمومی شکل گرفته است.

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران : ربات EMIEW3 هیتاچی نگاه ویژه ای بر کمک به گردشگران دارد و توانایی تعویض زبان حین حرکت را دارد. این ربات از سرعت حرکت بیشتری نسبت به ربات پپر نیز برخوردار است (6 کیلومتر در ساعت در برابر 2 کیلومتر در ساعت) و از این رو راحت‌تر با انسان ها همراهی می کند. همچنین، ربات EMIEW3 در صورت زمین خوردن قابلیت برخاستن دوباره را داشته و در محیط های شلوغ نیز به خوبی به شما گوش می دهد.

ربات EMIEW3 هیتاچی هنگام رسیدن به سر پیچ سرعت خود را کاهش می دهد تا از برخورد احتمالی با دیگران جلوگیری کند. این ربات قابلیت شناسایی افرادی که کمک درخواست می کنند را دارد. بزرگترین نقطه ضعف این ربات در مقایسه با ربات پپر شاید چهره ثابت آن باشد و فاقد نمایشگر داخلی برای نمایش اطلاعات نیز است.

به گفته هیتاچی، انتظار نمی رود ربات EMIEW3 تا سال 2018 آماده ورود به بازار باشد اما برای سخت افزار جدید خود آرزوهای بلندپروازانه‌تری دارد و امیدوار است آن را فراتر از مرزهای ژاپن و به صورت جهانی عرضه کند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme