فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

تجربه خوابی رویایی با پیشرفته‌ترین تختخواب جهان

تجربه خوابی رویایی با پیشرفته‌ترین تختخواب جهان

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: فناوری با سرعتی فوق العاده در حال پیشرفت است و با گذشت هر روز شاهد نفوذ آن به بخش های مختلف هستیم. تختخواب شگفت انگیز آینیکس با هدف ایجاد آرامش، حریم خصوصی و تنبلی محض شکل گرفته و می توان آن را پیشرفته‌ترین، جذاب‌ترین و شاید دوست داشتنی‌ترین تختخواب جهان عنوان کرد.

تختخواب انقلابی آینیکس در دو سبک مختلف عرضه می شود که هر دو آنها بسیار مدرن، دارای یک سقف و پرده های اتوماتیک هستند. افزون بر این، تختخواب جذاب آینیکس به پروژکتور HD داخلی برای تماشای فیلم، انجام بازی های ویدئویی یا وبگردی مجهز شده و از این رو تنها چند کلید با سرگرمی فاصله دارید.

هنگامی که سیستم صوتی پیشرفته داخلی این تختخواب با پنج خروجی را مد نظر قرار می دهید، سرگرمی و لذت بردن در اتاق خواب به طور کامل معنای جدیدی به خود می گیرد. این در شرایطی است که پرده های خودکار این تختخواب نیز حریم خصوصی را فراهم کرده و از ورود نور جلوگیری می کنند.

تجربه خوابی رویایی با پیشرفته‌ترین تختخواب جهان

از دیگر ویژگی های تختخواب آینیکس می توان به سیستم روشنایی به همراه چراغ های LED سقف تختخواب که می توانند آسمانی پر ستاره را شبیه سازی کنند، نور پیرامونی قرمز، آبی یا سفید، محل نگهداری نوشیدنی، سیستم انتشار عطر، و همچنین مکانیزم تاشو جالب توجه در پایه تختخواب در صورت تمایل به اتصال یک تلویزیون صفحه تخت به تختخواب اشاره کرد.

غذا خوردن در تختخواب آینیکس نیز به واسطه میزهای قابل تنظیم داخلی که در کناره های زیر تخت قرار گرفته اند و هنگام نیاز می توان آنها را خارج کرد، آسان شده است. البته برای تجربه خوابی رویایی با تختخواب آینیکس باید برچسب قیمت 10 هزار دلاری آن را نیز پرداخت کنید.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme