فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

هواپیماهای برقی مسافرت هوایی را دگرگون می‌کنند

هواپیماهای برقی مسافرت هوایی را دگرگون می‌کنند

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: در حالی که ساخت خودروهای برقی مبتنی بر امکانات رایانه ای و قابل اتصال به یکدیگر و اینترنت در حال گسترش است، تلاش برای ساخت هواپیماهای مسافری الکتریکی هم آغاز شده است.

 غول های فناوری سال 2020 را به عنوان زمان آغاز پرواز این نوع هواپیماها تعیین کرده اند. اما انتظار می رود استفاده عموم مردم از آنها تا سال 2030 به طول بینجامد، این هواپیماها که دارای سیستم های دوگانه مصرف برق / سوخت فسیلی هستند برای حمل و نقل کمتر از 100 مسافر طراحی خواهند شد.

 در حال حاضر دو شرکت زیمنس و ایرباس همکاری های خود را در این زمینه آغاز کرده اند و می گویند موتورهای این هواپیماها هم مصرف سوخت کمتری دارند و هم کمتر محیط زیست را آلوده می کنند.

 کشورهای اروپایی امیدوارند میزان اشاعه گاز دی اکسید کربن را تا سال 2050 تا 75 درصد کاهش دهند و زیمنس و ایرباس می گویند با به پرواز درآمدن هواپیماهای برقی و رهایی از استفاده از موتورهای مصرف کننده سوخت های فسیلی می توان چنین هدفی را محقق کرد.

 موتور این هواپیماها سروصدای بسیار کمتری خواهند داشت و این امر به آسایش بیشتر کارکنان فرودگاه ها و ساکنان محله های نزدیک به آنها منجر خواهد شد. موتورهای یاد شده از چندصدکیلووات تا بیش از ده مگاوات قدرت خواهند داشت.

 ایرباس در سال گذشته میلادی برای اولین بار یک هواپیمای الکتریکی کوچک را طراحی و به طور آزمایشی به پرواز درآورد و امسال نیز برنامه های دیگر برای توسعه فعلیت های خود در این زمینه دارد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme