فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

ثبت بین‌المللی نخستین توربین بادی مگنوس ایرانی

ثبت بین‌المللی نخستین توربین بادی مگنوس ایرانی

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: نخستین توربین بادی مگنوس بدون محدودیت در تولید انرژی توسط محققان ایرانی ساخته و با پشتیبانی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ثبت بین‌المللی شد.

حمیدرضا خیراندیش مخترع توربین بادی مگنوس در مورد این اختراع گفت: در سال 1997 در آمریكا توربین بادی ساخته كه به علت راندمان پایین با شكست مواجه شد، پس از آن ژاپنی ها در سال 2004 با استفاده از رابطه مستقیم سرعت باد و راندمان توربین، این مشكل را حل كردند اما نتوانستند ساخت توربین را در ابعاد بزرگ انجام دهند.

وی اظهار كرد: با توجه به كارآیی توربین‌های بادی مگنوس در سرعت‌های كم وزش باد، این نوع توربین‌ها مورد توجه بسیاری از محققین بوده است.

خیراندیش افزود: با ساخت نخستین توربین‌ مگنوس بدون محدودیت تولید انرژی، می توانیم با توجه به تقاضا برای هر توانی این توربین‌ها را بسازیم.

وی با توضیح اینكه در این اختراع با توجه به ابعاد ساخت، تولید هر توانی از انرژی با تغییر طول پره‌ها امكان پذیر می‌شود، اظهار كرد: شركت آمریكایی ژنرال الكترونیك برای خرید این توربین با ما وارد مذاكره شده است كه پس از انجام توافق با این شركت وارد فاز تجاری سازی آن خواهیم شد.

به گفته خیراندیش، استفاده از انرژی‌های تجدیدناپذیر در دنیا بسیار مورد توجه قرار گرفته است اما به علت ارزان بودن قیمت برق در كشور ما تمایل چندانی برای استفاده از توربین بادی و تولید انرژی به این روش وجود ندارد؛ این درحالی است كه با توجه به پاك و مقرون به صرفه بودن این نوع انرژی، باید در كنار گسترش این تكنولوژی، فرهنگ سازی مناسبی نیز در كشور در راستای استفاده از انرژی‌های پاك صورت پذیرد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme