فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

اسپیکری که به شما مشاوره پزشکی می‌دهد

اسپیکری که به شما مشاوره پزشکی می‌دهد

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: اسپیکر هوشمند شرکت آمازون که اکو نام دارد از این پس می‌تواند پرسش‌های کاربران درباره سلامت کودکان را جواب دهد.

 

اسپیکرهای اکوی آمازون که در نگاه اول شبیه به یک جفت اسپیکر معمولی برای پخش موسیقی به نظر می‌رسند، از قابلیت‌های کاربردی و گسترده‌ای برخوردار هستند و هر روز نیز به تعداد این قابلیت‌های مفید اضافه می‌شود. این اسپیکر می‌تواند مبتنی بر یک دستیار صوتی داخلی به نام الکسا به سوالات کاربران در حوزه‌های مختلف پاسخ دهد و نقشی همانند سیری اپل یا کورتانای مایکروسافت را ایفا کند. این اسپیکر می‌تواند با کمک الکسا علاوه بر پاسخگویی به سوالات کاربران، خود وارد عمل شده و فعالیت‌های مختلف روزانه کاربر را انجام دهد برای مثال پیتزا سفارش داده و برای او کتاب‌های کیندل را بخواند.

 

علاوه بر این در جریان برگزاری نمایشگاه CES 2016 خواندیم که از این پس خودروهای فورد با دستیار صوتی آمازون هماهنگ می‌شوند. حاصل همکاری این دوشرکت سیستمی به نام Ford SYNC خواهد بود که یک سیستم سرگرمی و ارتباطی داخل خودرو است که به راننده امکان می دهد به صورت هندفری تماس برقرار کند، موسیقی در حال پخش را کنترل کرده و فعالیت‌های مختلف دیگری انجام دهد.

 

آمازون اکنون قصد دارد والدین را جذب اسپیکر هوشمند خود کند. این اسپیکر به تازگی با همکاری بیمارستان کودکان بوستون قابلیت جدیدی پیدا کرده است و این بیمارستان اپلیکیشن جدیدی به نام KidsMD را برای الکسا طراحی کرده‌اند. این اپلیکیشن می‌تواند به پرسش‌هایی که توسط والدین درباره سلامت فرزندان آنها مطرح شده است، پاسخ دهد.

 

از آنجایی که این اپلیکیشن چندان جامع نیست و نمی‌تواند جایگزین مراجعه حضوری و واقعی به دکتر شود، صرفا به منظور پاسخگویی به پرسش‌های اولیه والدینی طراحی شده است که درباره بیماری‌هایی همچون سردرد یا دوز دارو سوال دارند. به این ترتیب اگر دستتان بند است و می‌خواهید به سرعت جواب یک پرسش این چنینی را بدانید، الکسا راهکاری هندفری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

یکی از مدیران ارشد این بیمارستان در این زمینه گفت: ما قصد داریم با استفاده از فناوری‌های دیجیتال، دانش پزشکی لازم برای هر فرد را به خارج از مرزهای این بیمارستان ببریم و طراحی اپلیکیشن KidsMD یکی از همین اقدامات در راستای رسیدن به این هدف است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme