فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

چشم‌بندی هوشمند برای کمک به بی خوابان

چشم‌بندی هوشمند برای کمک به بی خوابان

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: چشم‌بند هوشمند راه حلی است برای کسانی که شب‌کار هستند یا از مشکلات خواب رنج می‌‌برند یا کسانی که به دلیل پروازهای جت طولانی‌مدت، دچار بی خوابی ناشی از پرواز می‌‌شوند. چشم‌بند Neuroon که به شکل یک چشم‌بند معمولی ساخته شده است، در حقیقت ابزاری بی‌سیم است که با اتصال به تلفن هوشمند، می‌‌تواند امواج مغزی شما را تحت نظر بگیرد و با تحلیل الگوی خوابتان و استفاده درمانی از نور مصنوعی، به بهبود کیفیت خواب شما کمک کند.

 

چشم بند Neuroon برمبنای این نظریه ساخته شده است که اعمال نور روشن می‌‌تواند به افرادی که مشکل خواب دارند کمک کند تا در ساعت و زمان مناسبی از خواب برخیزند و در نتیجه کیفیت خواب بهتری را تجربه کنند. در حقیقت مطالعات نشان داده اند که نوردرمانی (به صورت علمی) می‌‌تواند درمان موثری برای افزایش کیفیت خواب داشته باشد و بسیاری از مجتمع‌‌های پزشکی مختص خواب از سال ۲۰۱۴ میلادی از این روش بهره گرفته‌اند.

 

نور درمانی معمولا شامل یک لامپ است که نوری مشابه نور خورشید را به فرد می‌‌تاباند که بسته به وضعیت خواب فرد، زمان‌بندی و مدت این تابش متفاوت خواهد بود. در این دستگاه این لامپ درون خود چشم‌بند یکپارچه شده است و رنگ آن نیز به وسیله‌‌ی LEDهای آن تعیین می‌‌گردد.

 

چشم‌بندی هوشمند برای کمک به بی خوابان

 

برنامه‌‌ی نوردرمانی، بر اساس داده‌‌هایی که از الکترودهای قرار گرفته بر روی پوست پیشانی فرد، تعیین می‌‌شود و برخلاف دیگر چشم بنده‌‌ها که بر اساس میزان حرکات و نبض فرد کار می‌‌کنند، این چشم بند امواج مغزی، دمای بدن و حرکات چشم فرد را مورد بررسی قرار می‌‌دهد. بسته به نیاز و شرایط فرد، نوردرمانی پیش یا پس از به رختخواب رفتن فرد از کیفیت خواب فرد اطمینان حاصل می‌‌کند تا در هنگام بیدار شدن فرد نیز تجربه‌‌ی خوشایندی برای او حاصل آید. این مورد از آن جهت حائز اهمیت است که وضعیت کاری فرد در طول روز نیز به شرایط از خواب برخواستن او بستگی دارد. البته مطمئن نیستیم که چه کسانی می‌‌خواهند در آینده با تابش نور بر چشمان خود خواب خود را کنترل کنند؛ ولی می‌‌توان گفت این ابزار به درستی عمل می‌کند.

 

 

این ابزار از چهار جزء اصلی تشکیل شده است که عبارت اند از: خود چشم‌بند که از مواد غیرحساسیت زا ساخته شده است، بسته‌‌ی حسگرها که قابل جدا شدن است و به وسیله‌‌ی میکرو یواس بی شارژ می‌‌شوند، الکترودها و چراغ‌‌های LED که درون خود چشم‌بند قرار گرفته‌اند و البته نرم‌افزار تلفن هوشمند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme