فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

وقتی زمین تبخیر می شود

وقتی زمین تبخیر می شود

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: ستاره ها به دنیا می آیند، زندگی می کنند و در نهایت می میرند. خورشید نیز از این قاعده مستثنا نیست اما با مرگ این ستاره چه بر سر زمین خواهد آمد.

 

اگرچه با فرا رسیدن زمان مرگ خورشید باید با این ستاره مانند بسیاری دیگر از ستارگان عالم خداحافظی کرد اما زمین کاملا در تاریکی فرو نخواهد رفت.

 

دانشمندان به این باور رسیده اند که وقتی خورشید در فرآیند مرگش به غول قرمزی تبدیل می شود همزمان زمین نیز تبخیر خواهد شد. به بیان ساده تر قرار نیست همزمان با تمام شدن سوخت خورشید، زمین را سیاره ای تاریک تصور کنیم.

 

تبخیر شدن زمین ممکن است نگرانی هایی را برای برخی افراد به همراه داشته باشد اما چندان هم جای نگرانی نیست زیرا این اتفاق بین ۷ تا ۸ میلیارد سال دیگر روی خواهد داد. بشر تنها چیزی درحدود ۴۰ هزار این بازه زمانی حیات داشته است.

 

اگر سن زمین را در قالب یک روز ۲۴ ساعته فشرده کنیم، انسانها تنها در یک ثانیه پایانی آن حضور خواهند داشت. پس چنین مقایسه هایی برای نداشتن هرگونه نگرانی درخصوص تبخیر شدن زمین کافی به نظر می رسد.

 

اکنون این پرسش مطرح می شود که با مرگ خورشید دقیقا چه اتفاقاتی روی می دهد؟

 

در خورشید شرایط مناسبی برای ادامه نور و حرارت هنگفت وجود دارد. اما حجم هیدروژنی که برای این منظور مصرف می شود نیز محدود است و تنها تا چند میلیارد سال دیگر دوام خواهد داشت. با اتمام ذخیره هیدروژن، خورشید دیگر قادر نخواهد بود انرژی بیشتری تولید کند و در نتیجه فرآیند در هم فروریزش آن آغاز می شود.

 

گروهی از اخترشناسان در سال ۲۰۰۸ برآورد کردند که خورشید همزمان با آغاز فرآیند مرگش آنچنان منبسط می شود که لایه های خارجی آن تاحدود ۱۷۰ میلیون کیلومتر متورم می شود که در نتیجه آن عطارد، ونوس و زمین را جذب خود خواهد کرد. کل فرآیند تبدیل شدن خورشید به غول قرمز حدود ۵ میلیون سال طول می کشد که در قیاس با سن این ستاره رقم ناچیزی است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme