فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

هوش مصنوعی؛ دوستی مفید یا دشمنی ویرانگر؟

هوش مصنوعی؛ دوستی مفید یا دشمنی ویرانگر؟

هنگامی که بحث آینده هوش مصنوعی مطرح می شود، ممکن است نبرد نهایی بین انسان و ماشین در ذهن ما شکل بگیرد. اما هوش مصنوعی در حال حاضر و در سطحی بسیار مفید و نه نابودگر در زندگی ما حضور دارد. تنها کافی است تا به دستگاه های دستیار شخصی و اپلیکیشن هایی مانند آلکسا، کورتانا و سیری، پیش بینی های جستجوی وب، پیشنهادهای فیلم در وب سایت هایی مانند نتفلیکس و خودروهای خودران فکر کنید.

به گزارش فراسو و به نقل ازعصرایران، اصطلاح «هوش مصنوعی» در سال 1956 شکل گرفت. این اصطلاح توانایی یک ماشین در انجام رفتاری هوشمند مانند تصمیم گیری یا تشخیص گفتار را توصیف می کند.

طی حدود دو دهه گذشته، گام های بزرگی در زمینه هوش مصنوعی برداشته شده است - از غلبه رایانه دیپ بلو IBM بر گری کاسپاروف، قهرمان شطرنج جهان تا ربات های اجتماعی مانند جیبو و چت‌بات های آنلاین. امروزه، سیستم های رایانه ای پیشرفته می توانند ببینند، بشنود، یاد بگیرند، نتیجه گیری کنند و مسائل را حل کنند. رباتیک و هوش مصنوعی آموزش و پروش، بهداشت و درمان و کسب و کار را متحول کرده اند.

اما پرسش همچنان باقی است: هوش مصنوعی آینده دوست ما خواهد بود یا به دشمنی مهارناپذیر تبدیل می شود؟

برخی نام های بزرگ و شناخته در دنیای فناوری و علوم اجتماعی از جمله ایلان ماسک مدیرعامل تسلا، بیل گیتس و استیون هاوکینگ نسبت به خطرات هوش مصنوعی هشدار داده اند. اما بیشتر پژوهشگران هوش مصنوعی سناریوهای آخرالزمانی را رد می کنند و معتقدند در شرایطی که ماشین ها می توانند از هوشی برابر با انسان برخوردار شده و یا حتی از ما باهوش‌تر شوند، اما الگوریتم هایی هستند که نمی توانند به واقع فراتر از آن چیزی که برنامه ریزی شده اند، فکر کنند.

به گفته پژوهشگران، تله هایی در زمینه ارائه مسئولیت های بیش از اندازه به رایانه ها وجود دارند. این سیستم های پیشرفته می توانند به طور ناقص برنامه ریزی شوند، از چگونگی واکنش به متغیرهای غیرمنتظره آگاهی ندارند، درباره دستورالعمل های ارائه شده دچار درک نادرست می شوند و نسبت به حملات سایبری آسیب پذیر هستند. اما پژوهشگران معتقدند انسان ها می توانند به طور ایمن توسعه هوش مصنوعی را کنترل و تنظیم کنند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme