فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

معرفی دست بیونیک جدید که حس دارد

معرفی دست بیونیک جدید که حس دارد

استفاده از ذهن برای کنترل بازوهای بیونیک به آرامی در حال تکامل است. طی یکی از جدیدترین پروژه ها در این زمینه، پژوهشگران دانشکده مهندسی دانشگاه سایمون فریزر کانادا سامانه جدیدی به نام M.A.S.S. Impact را توسعه داده اند که از یک بازوبند دارای حسگرهای فشار که در یک سوکت تعبیه شده اند برای ردیابی حرکات در عضلات باقی مانده کاربر استفاده می کند و سپس این حرکات توسط الگوریتم هایی برای رمزگشایی نیات کاربر نقشه‌برداری می شوند.

به گزارش فراسو و به نقل از عصرایران، این سامانه قادر به استفاده از داده های ورودی برای انجام پیش بینی در زمان واقعی و بهبود عملکرد آینده است. این دست بیونیک در حال حاضر توسط دنی لتین، اسکی باز پارا المپیک، مورد استفاده قرار می گیرد که به گفته وی سامانه بکارگرفته شده اجازه می دهد انگشت اشاره چپ و انگشت کوچک خود را برای نخستین بار پس از حادثه ای که تجربه کرد، احساس کند.

دتی لتین قرار است در رویداد سایباتلون که طی ماه اکتبر در شهر زوریخ برگزار می شود، شرکت کند. بازی های المپیک سایبورگ به افراد معلول اجازه می دهد با استفاده از رباتیک در رویدادهایی مانند برش نان و یا باز کردن در ظرف شیشه ای رقابت کنند. برگزارکنندگان سایباتلون امیدوارند این رویداد به گسترش نوآوری کمک کرده و به افراد معلول اجازه دهد استقلال خود را بار دیگر به دست آورند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme