فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

ساخت کاغذ هوشمند که فرامین حرکتی را درک می‌کند

ساخت کاغذ هوشمند که فرامین حرکتی را درک می‌کند

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: تیمی از دانشمندان موفق به توسعه روشی ارزان برای دادن قابلیت واکنش به فرمانهای حرکتی و اتصال به جهان دیجیتال به یک ورق کاغذ حسگر شده‌اند.

 

محققان دانشگاه واشنگتن، مرکز تحقیقات دیزنی و دانشگاه کارنگی ملون یک روش ابداع کرده‌اند که بر برچسب‌های کوچک فرکانس رادیویی تکیه دارد. این برچسب‌ها بر روی کاغذ چاپ یا کشیده شده، تا رابطهای تعاملی سبک وزنی ایجاد کند که می‌توانند هر کاری از کنترل موسیقی با استفاده از یک باتوم کاغذی گرفته تا رای‌گیری زنده در کلاس درس را انجام بدهند.

 

این فناوری که "PaperID" نام دارد از برچسب‌های ارزان فرکانس رادیویی بهره می‌گیرد که بدون باتری عمل می‌کنند، اما از طریق یک دستگاه خوانشگر حاضر در محل قابل شناسایی هستند.

 

هر برچسب از هویت منحصربفردی برخوردار است، از این رو یک آنتن دستگاه خوانش می‌تواند هر کدام را در میان بقیه شناسایی کند. هر کدام از این برچسب‌ها تنها 10 سنت هزینه دارند و می‌توانند روی کاغذ چسبانده شوند.

 

زمانی که کاربر یک برچسب را با دست پوشانده، تکان داده، لمس می‌کند یا به آن ضربه می‌زند، دست بر مسیر سیگنال بین یک برچسب و دستگاه خوانشگر آن اختلال ایجاد می‌کند. الگوریتم‌ها به شناسایی حرکات خاص پرداخته و سپس یک اختلال سیگنال را به عنوان یک دستور خاص طبقه‌بندی می‌کند.

 

به گفته محققان، این برچسب‌های کوچک با اعمال پردازش سیگنال و الگوریتم‌های یادگیری ماشین می‌توانند به یک حسگر چند حرکتی تبدیل شوند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme