فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

حرکت گوگل در مسیر ادغام اندروید و کروم

حرکت گوگل در مسیر ادغام اندروید و کروم

گوگل گام بزرگی در مسیر ادغام دو سیستم عامل خود یعنی کروم OS و اندروید برداشته است و این خبری فوق العاده برای کاربران محسوب می شود. فروشگاه اپلیکیشن اندروید که به نام پلی استور شناخته می شود قرار است وارد سیستم عامل کروم OS شود که این سیستم عامل در لپ تاپ های کروم‌بوک اجرا می شود.

به گزارش فراسو و به نقل از عصرایران، ورود پلی استور به کروم OS به معنای آن است که کروم بوک ها به زودی قادر خواهند بود بیشتر 1.5 میلیون اپلیکیشن موجود در این فروشگاه اپلیکیشن اندروید را مورد استفاده قرار دهند. این ویژگی به همراه سه کروم‌بوک جدید و طی فصل تابستان در دسترس کاربران قرار می گیرد و دستگاه های بیشتری از آن در فصل پاییز بهره‌مند خواهند شد.

این اقدام قابلیت های بسیار بیشتری را برای لپ تاپ های کروم‌بوک به ارمغان می آورد. دموهای منتشر شده از سوی گوگل راحتی انجام وظایفی مانند ویرایش یک عکس در اپلیکیشن ادوبی فتوشاپ با یک نمایشگر بزرگتر یا کنترل هرچه بیشتر بر انجام بازی های اندرویدی مانند کلش آو کلنز را نشان داده اند.

مسیر رسیدن به این نقطه چندان کوتاه نبوده است زیرا گوگل در سال 2014 ورود اپلیکیشن های اندرویدی به کروم‌بوک ها را وعده داده بود.

با اضافه شدن این ویژگی، کاربران تنها کافی است تا روی آیکون پلی استور در داک کروم‌بوک خود کلیک کرده و اپلیکیشن مد نظر خود را جستجو کنند که فرآیندی مشابه با آن چیزی است که در اندروید رخ می دهد.

معرفی این ویژگی برای توسعه دهندگان اپلیکیشن نیز خبر خوبی محسوب می شود زیرا قادر هستند تا به شیوه هایی متفاوت به مشتریان بیشتری دسترسی داشته باشند. به عنوان مثال، کاربران تمایل بیشتری به پرداخت پول برای استفاده از اپلیکیشن ها در رایانه های خود نسبت به گوشی های هوشمند دارند.

البته فراگیر ساختن این ویژگی چندان هم ساده نیست زیرا بسیاری از اپلیکیشن های گوشی هوشمند از کیفیت خوبی برای اجرا در دستگاه هایی با نمایشگر بزرگ مانند یک لپ تاپ کروم‌بوک برخوردار نیستند و از این رو توسعه دهندگان باید از ترفندهایی در طراحی و توسعه اپلیکیشن های خود استفاده کنند تا این مشکل برطرف شود.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme