فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

تصفیه هوا با «مولکول»!

تصفیه هوا با «مولکول»!

آلاینده های هوا هیچ تبعیضی بین قربانیان خود قائل نمی شوند. آنها سلامت انسان را تحت تاثیر قرار می دهند و در بدترین موارد فرد را به بستر بیماری می فرستند. اما زمان آن فرا رسیده تا در برابر این آلاینده ها اقدامی انجام دهید. دستگاه تصفیه کننده هوای مولکول این امکان را برای شما فراهم می کند تا آلودگی هوای داخل ساختمان را به طور کامل از بین ببرید.

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران:  با بکارگیری فناوری اکسیداسیون فوتو الکتروشیمیایی (PECO)، مولکول نخستین دستگاه تصفیه هوا برای استفاده در سطح مولکولی محسوب می شود. طرز کار این دستگاه به این صورت است که پس از ورود هوا از قسمت پایین به داخلی بدنه استوانه‌ای این دستگاه که از جنس آلومینیوم است، هوا از یک پیش فیلتر عبور می کند تا در ابتدا ذرات بزرگتر پیش از آن که جریان هوا به یک فیلتر با پوشش نانوذرات برسد، گرفتار شوند. هنگامی رسیدن هوا به فیلتری که از پوشش نانوذرات بهره می برد با فعال شدن نور یک واکنش شیمیایی شکل می گیرد که آلاینده ها را به اجزا بی ضرر تقسیم می کند.

دستگاه تصفیه هوا مولکول قادر است مواد شیمیایی هوا، باکتری ها، کپک ها، ویروس ها و عوامل حساسیت‌زا که 1000 برابر کوچکتر از آن هستند که توسط فیلترهای HEPA استاندارد گرفتار شوند را نابود می کند. آن چه باقی می ماند جز هوای پاک نیست که ریه های انسان می توانند از تنفس آن لذت ببرند. امکان کنترل این دستگاه تصفیه کننده هوا از راه دور توسط گوشی هوشمند نیز وجود دارد. مولکول به قیمت 500 دلار پیش فروش شده است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme