فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

اُپن‌بایک؛ سیستم عاملی که برای دوچرخه‌ها توسعه می یابد

اُپن‌بایک؛ سیستم عاملی که برای دوچرخه‌ها توسعه می یابد

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: هرچه فناوری بیشتر پیشرفت می کند، تنوع گجت های الکترونیکی که روی دوچرخه ها نصب می شوند نیز بیشتر می شود. چراغ ها از جمله مثال های بارز هستند اما سامانه های تعلیق و تعویض دنده الکترونیکی به همراه گزینه هایی مانند اکشن کمراها، شارژرهای تلفن همراه و رایانه های دوچرخه سواری نیز در دسترس هستند. در حال حاضر تقریبا تمامی این گزینه ها به صورت مستقل نیرو دریافت می کنند و برای اهدافی مستقل کاربرد دارند. رندال جاکوبز و کایل مانا امیدوار هستند تا این شرایط را با اکوسیستم شبکه شده «اُپن‌بایک» تغییر دهند.

ایده ای که در پس اُپن‌بایک قرار دارد این است که تولیدکنندگان دوچرخه یک شبکه پایه در دوچرخه های خود خواهند ساخت، در شرایطی که تولیدکنندگان قطعات الکترونیکی محصولاتی را تولید خواهند کرد که با این سامانه سازگاری دارند.

این سامانه دارای یک باتری مرکزی است که نیروی تمامی دستگاه های الکترونیکی یک دوچرخه را تامین می کند و با سیم کشی الکتریکی داخلی از باتری تا بخش های کلیدی مانند فرمان دوچرخه همراهی می شود. این به معنای آن است شرکت هایی که قطعات سازگار با اُپن‌بایک را طراحی می کنند نیازی به استفاده از باتری های خود ندارند. به همین ترتیب، مصرف کنندگان تنها باید یک باتری را زیر نظر داشته باشند. این باتری قابلیت جدا شدن برای شارژ مجدد را دارد، در شرایطی که می تواند از طریق یک دینام هنگام پدال زدن نیز شارژ شود.

افزون بر این، اُپن‌بایک پروتکل ارتباطات باز خود را ارائه خواهد کرد که به گجت های تولیدشده توسط شرکت های مختلف اجازه می دهد با یکدیگر در ارتباط باشند. به عنوان مثال، داده هایی مانند سرعت و مختصات GPS می توانند از رایانه دوچرخه سواری به یک اکشن کمرا ارسال شوند و روی یک ویدئو ثبت شوند.

اُپن‌بایک امکان دسترسی به سرور فضای ذخیره سازی ابری خود را نیز دارد و اتصال به اینترنت برای تمامی گجت ها در صورت نیاز را فراهم می کند. این ویژگی می تواند سرویس هایی مانند مدیریت ناوگان اجاره دوچرخه و به اشتراک گذاری دوچرخه را بسیار آسان سازد.

طی همکاری با شرکت مارین بایکس، جاکوبز و مانا یک دوچرخه نمونه اولیه را تولید کرده اند که برخی از ویژگی هایی که به آنها اشاره شد را ارائه می کند. این دوچرخه دارای چراغ جلو، چراغ عقب، چراغ های راهنما، چراغ ترمز، پایه تلفن همراه با شارژ USB، و حسگرهای نور پیرامونی است که به صورت خودکار هنگام فرا رسیدن شب چراغ ها را روشن می کند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme