فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

ر آنچه تاکنون درباره بلوتوث 5 می دانیم

ر آنچه تاکنون درباره بلوتوث 5 می دانیم

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: بنابر اعلام تیم مسئول توسعه بلوتوث، نسل پنجم این فناوری در شانزدهم ژوئن رونمایی خواهد شد. اندکی پس از آن شاهد ورود این فناوری به تلفن های همراه، لپ تاپ ها، بلندگوها و دستگاه های مختلف دیگر خواهیم بود. در ادامه قصد داریم برخی جزئیات که تاکنون درباره نسل جدید این فناوری بی سیم منتشر شده اند را ارائه کنیم.

1. بلوتوث 5 سریعتر خواهد بود

جای شگفتی نیست که بلوتوث 5 دو برابر سریعتر از بلوتوث 4.2 LE خواهد بود که با یک عملیات ریاضی ساده به بیشینه سرعت 2 مگابایت در ثانیه می رسیم. اگرچه احتمالا در دنیای واقعی به این سرعت دست نخواهید یافت اما همچنان افزایش سرعت قابل توجهی محسوب می شود.

2. بلوتوث 5 فواصل دورتری را پوشش خواهد داد

بهبود مهم دیگر در بلوتوث 5 چهار برابر شدن محدوده تحت پوشش نسبت به نسخه های پیشین است. از نظر تئوری، با بلوتوث 5 می توانید موسیقی خود را از گوشی هوشمند روی بلندگویی که در فاصله بیش از 300 متری قرار گرفته استریم کنید. با این وجود، فاصله دقیق می تواند با توجه به سخت افزار مورد استفاده محدود شود.

3. بلوتوث 5 هرچه بیشتر از موقعیت مکانی آگاه خواهد بود

بلوتوث 5 ویژگی های ناوبری جدیدی را اضافه کرده است و در نتیجه این فناوری می تواند هرچه راحت‌تر برای بیکن‌های (Beacon) محیط داخلی و دستگاه های آگاه از موقعیت مکانی مشابه مورد استفاده قرار بگیرد. به عنوان مثال، بلوتوث 5 کاربر را قادر می سازد از این فناوری برای یافتن مسیر خود در یک مرکز خرید استفاده کند.

4. بلوتوث 5 برای اینترنت اشیا آماده است

موضوع اینترنت اشیا هر روز داغ‌تر از گذشته می شود و بلوتوث 5 نیز ترفندها و بهینه سازی هایی را برای ارائه عملکرد بهتر و مصرف نیروی کمتر در این بستر ارائه می کند.

5. ممکن است به دستگاه های جدید نیاز داشته باشید

برخلاف برخی ارتقاهای بلوتوث، نسخه جدید ممکن است نیازمند تراشه هایی جدید باشد (اگرچه کیت های قدیمی با بلوتوث 5 کار خواهند کرد اما امکان دستیابی به عملکردها و ویژگی های اضافی وجود ندارد). پس آماده عرضه گوشی های هوشمند پرچمدار در سال 2017 به همراه بلوتوث 5 باشید.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme