فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

کشف حقایقی از قدیمی‌ترین رایانه جهان

کشف حقایقی از قدیمی‌ترین رایانه جهان

ه گزارش فراسو و به نقل از عصریران: باستان‌شناسان معتقدند که دستگاه آنتی‌کیترا کشف شده در کشتی باستانی دریای اژه یک ابزار اخترشناسی نیست بلکه در واقع قدیمی‌ترین کامپیوتر جهان است.

 

باستان‌شناسان با بررسی دستگاه Antikythera با روش برش و اسکن دریافتند که پیچیدگی آن به مراتب بیشتر از یک ابزار ساده اخترشناسی است.

 

ماشین Antikythera بیش از 100 سال قبل در جریان باستان‌شناسی در یک کشتی ‌شکسته در اعماق دریای اژه کشف شد. دانشمندان معتقدند که بر روی قسمت‌های داخلی این دستگاه حدود 500 کلمه وجود دارد که پس از 100 سال مطالعه تنها تعداد ناچیزی از آنها شناسایی شده‌اند.

 

دانشمندان و باستان‌شناسان پس از یک دهه مطالعه با روش پیشرفته اسکن موفق به کشف بیش از 3500 کاراکتر شدند که با توجه به قدمت 2100 ساله آن، شناسایی کاربرد اصلی این دستگاه هنوز بسیار پیچیده و گیج‌کننده است.

 

پروفسور الکساندر جونز، متخصص علوم باستانی از دانشگاه نیویورک عنوان کرد: مطالعات اولیه تیم تحقیقاتی نشان داد که این دستگاه در واقع نوعی راهنمای رصد کهکشان‌ است، اما در یافته‌های اخیر مشخص شد که این دستگاه یک ماشین محاسباتی پیشرفته اما مکانیکی است.

 

وی در ادامه افزود: این دستگاه قطعا یک ماشین تحقیقاتی نیست بلکه یک ابزار پیشرفته محاسباتی در اختیار اخترشناسان یونان باستان بوده که با توجه به حرکات ماه و خورشید محاسبات مورد نیاز آنها را پردازش می‌کرده است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme