فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

جذاب‌ترین دست مصنوعی جهان مجهز به پهپاد و چراغ قوه

جذاب‌ترین دست مصنوعی جهان مجهز به پهپاد و چراغ قوه

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: جیمز یانگ، دانشجوی 25 ساله زیست شناسی در لندن، ممکن است جذاب‌ترین دست مصنوعی جهان را در اختیار داشته باشد. یانگ یک دست و پای خود را طی حادثه سقوط به زیر قطار در سال 2012 که منجر به کمای 12 روزه وی شد از دست داد. 

جذاب‌ترین دست مصنوعی جهان مجهز به پهپاد و چراغ قوه

اما به لطف سازمان پروژه اندام جایگزین، یانگ یک دست بیونیک فوق پیشرفته که با الهام از شخصیت بازی ویدئویی مورد علاقه وی یعنی «اسنیک» از سری بازی «متال گیر سالید» شکل گرفته است را در اختیار دارد. در ادامه با جیمز یانگ و دست مصنوعی جالب توجه وی بیشتر آشنا می شویم.

یانگ در یک کلینیک اندام های مصنوعی با یک آگهی مواجه شد که در آن به دنبال فردی علاقمند به پروتزی الهام گرفته شده از بازی ویدئویی بودند. یانگ بی درنگ برای حضور در این پروژه ثبت نام می کند و بعدا متوجه می شود که آگهی توسط شرکت کونامی، سازنده بازی متال گیر سالید، منتشر شده است.

جذاب‌ترین دست مصنوعی جهان مجهز به پهپاد و چراغ قوه

جیمز یانگ پروتزی طراحی شده بر اساس شخصیت اصلی بازی متال گیر سالید را درخواست کرده بود و از این رو وی انتخاب می شود. کونامی همکاری خود را با سازمان پروژه اندام جایگزین آغاز می کند و پروتز یانگ با الهام از عضو بیونیکی که اسنیک در Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain پس از بیداری از کمایی 9 ساله مورد استفاده قرار می دهد، شکل گرفت.

جذاب‌ترین دست مصنوعی جهان مجهز به پهپاد و چراغ قوه

دست مصنوعی یانگ می تواند تلفن همراه وی را شارژ کند و به عنوان یک چراغ قوه نیز عمل کند. همچنین این دست بیونیک دارای سیستم روشنایی داخلی سفارشی است. این دست مصنوعی دارای یک پهپاد اختصاصی نیز است.

جذاب‌ترین دست مصنوعی جهان مجهز به پهپاد و چراغ قوه

دست بیونیک یانگ محدودیت هایی نیز دارد. این اندام مصنوعی تقریبا 10 پوند (4.5 کیلوگرم) وزن دارد و از این رو استفاده طولانی مدت از آن می تواند آزاردهنده باشد. چرخش قسمت های مچ و آرنج نیز باید به صورت دستی صورت بگیرد. این دست به وسیله یک مهار از جنس جیر به بدن متصل می شود اما بدون باز کردن این مهار نیز می توان دست را جدا کرد.

دست مصنوعی یانگ به صورت سه بعدی چاپ شده است و دارای پنج الکترود است که انقباضات عضلانی وی را خوانده و به دست اجازه حرکت می دهند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme