فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

کسب و کار و تجارت الکترونیکی

کسب و کار و تجارت الکترونیکی

کسب و کار الکترونیکی در واقع کسب و کاری است که از شبکه های آنلاین و اینترنت به عنوان کانالی برای برقراری ارتباط با مصرف کنندگان، شرکای زنجیره تامین، کارمندان و غیره استفاده میکند. در اوایل ظهور وب، این کانال آنلاین به طور مستقل عمل می کرد. در ابتدا، خرده فروشان با عجله به ساخت وب سایتهای بنگاه به مصرف کننده  (B2C) و راه اندازی واحدهای کسب و کار آنلاین که از کانال های ( آفلاین ) سنتی آن ها مستقل و مجزا بودند، اقدام می کردند. این واحدهای کسب و کار الکترونیکی مطابق با معیارهای مختلف عملکرد، مشوق ها و مدل های عملیاتی، مدیریت و ارزیابی می شدند. چرا؟ زیرا تجارت الکترونیکی به عنوان مقوله ای کاملاً بنیادی و متفاوت، عجیب یا دارای فناوری پیشرفته مورد بررسی قرار گرفت و در نتیجه معیارهای مالی سنتی در آن به کار گرفته نمی شد. هنگامی که دات – کام ها در مقیاس وسیعی در سال 2000 رفته رفته به سمت ورشکستگی رفتند، مدیران دریافتند که اصول مالی و مفاهیم بازاریابی را باید در تجارت الکترونیکی اعمال کنند.
از آن زمان به بعد، تعداد زیادی از مدل های تجارت الکترونیکی دیگر شکل گرفته، پیاده سازی شده و سپس مدل های جدیدتر به موازات ظهور برنامه های کاربردی و فناوری های بی سیم و وب جایگزین شدند.
همان طور که بسیاری از مخاطبان ممکن است تا کنون دریافته باشند، امروزه شرکت ها به صورت چند کانالی یا به عبارت دیگر با یکپارچه سازی کانال های آنلاین و آفلاین برای اثربخشی و دسترسی حداکثری عمل کنند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme