فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

سامسونگ نخستین کارت حافظه UFS جهان را معرفی کرد

سامسونگ نخستین کارت حافظه UFS جهان را معرفی کرد

تولیدکنندگان بزرگ تلفن همراه روی افزایش سرعت فضای ذخیره سازی داخلی مورد استفاده در دستگاه های خود مانند گلکسی S7، اچ‌تی‌سی 10، وان پلاس 3 و غیره با استفاده از یک حافظه استاندارد که به نام UFS (Universal Flash Storage) شناخته می شود، کار می کنند. اما اکنون سامسونگ نرخ های سرعت مشابه را با معرفی نخستین کارت حافظه UFS جهان وارد دنیای فضای ذخیره سازی قابل ارتقا کرده است.

به گزارش فراسو و به نقل از عصرایران: کارت های حافظه جدید سامسونگ ظرفیت ذخیره سازی از 32 گیگابایت تا 256 گیگابایت را پوشش می دهند و باید سرعت خواندن متوالی تا 530 مگابایت در ثانیه و سرعت نوشتن 170 مگابایت در ثانیه - دو تا پنج برابر سریع‌تر از سریع‌ترین کارت های microSD فعلی - را ارائه کنند. این کارت های جدید سرعت های خواندن و نوشتن تصادفی تا 40,000 و 35,000 IOPS (Input/Output Operations per second) یا 20 برابر سریع‌تر از سرعت های فعلی را ارائه می کنند.

با سرعت هایی این چنینی، کارت های حافظه UFS سامسونگ عملکردی نزدیک به آنچه از یک درایو حالت جامد (SSD) تجربه می کنید را در اختیار کاربر قرار می دهند که با این حساب کارت های حافظه فعلی در برابر آنها سست و بیحال به نظر می رسند.

با این وجود، کارت های حافظه جدید سامسونگ در درگاه های کارت microSD فعلی قابل استفاده نیستند. برای دستیابی به عملکردی چنین سریع، سامسونگ باید آرایش پین microSD سنتی را بازپیکربندی می کرده و از این رو نیازمند ارائه استانداردی جدید برای مصرف کنندگان خواهد بود تا آنها قابلیت استفاده از کارت های حافظه جدید را داشته باشند.

در شرایطی که ممکن است در گوشی هوشمند گلکسی نوت 7 شاهد ارائه درگاه کارت حافظه UFS باشیم اما نمی توان انتظار داشت در حال حاضر تولیدکننده گوشی هوشمند دیگری محصولی مجهز به این درگاه را در دستور کار تولید خود داشته باشد. سامسونگ تاکنون اطلاعاتی درباره قیمت یا زمان عرضه این کارت های حافظه جدید ارائه نکرده است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme