فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

بهبود زنجیره تامین

بهبود زنجیره تامین

 

بهبود زنجیره تامین: برخی معایب زنجیره تامین مانند انبارداری و تاخیر در ارسال را می توان با استفاده از تجارت الکترونیکی به حداقل رساند. برای مثال در صنعت خودروسازی با تولید اتومبیل به صورت سفارشی به جای تولید انبوه می توان سالانه ده ها میلیارد دلار فقط از طریق کاهش هزینه های انبارداری صرفه جویی کرد.

افزایش ساعات کار: در وب همیشه تجارت در حال انجام( 24 ساعت در روز، هفت روز در هفته و سیصد و شصت و پنج روز در سال ) است و نیازی به ساعات اضافه کاری و صرف هزینه های بیشتر نیست.

تنوع محصولات: تولید محصولات سفارشی هم باعث ارزان تر شدن کالا و خدمات ارائه شده می شود و هم مزایای فراوانی برای شرکت هایی دربردارد که از این استراتژی استفاده می کنند. نمونه ای از این استراتژی را می توانید در سایت Dell مشاهده کنید.

مدل های کسب و کار جدید: تجارت الکترونیکی به مدل های کسب و کار جدیدی اجازه ظهور می دهد که مزایای استراتژیک دربرداشته و یا باعث افزایش سود می شوند. ترکیب خرید گروهی با مناقصه نمونه ای از ابتکار در طراحی مدل های کسب و کار است.

ارائه محصولات بسیار ویژه: تجارت الکترونیکی امکان ارائه محصولات بسیار خاص را می دهد که در دنیای فیزیکی به راحتی قابل انجام نیست. برای مثال فروشگاهی که فقط اسباب بازی سگ می فروشد( Dogtoys.com) در دنیای مجازی زیاد عجیب نیست، اما در دنیای فیزیکی چنین فروشگاهی مشتری کافی ندارد.

سرعت عرضه به بازار: تجارت الکترونیکی زمان بین پیدایش یک ایده و عرضه آن به بازار را کاهش می دهد و برای این منظور از برقراری ارتباط و همکاری بین اعضای مختلف بهره می گیرد.

هزینه های پایین تر برقراری ارتباط: تجارت الکترونیکی هزینه های برقرای ارتباط را کاهش می دهد.

خرید کارآمد: تجارت الکترونیکی از طریق خرید الکترونیکی باعث کاهش هزینه های مدیریتی تا هشتاد درصد یا بیشتر، کاهش قیمت ها بین پنج تا پانزده درصد و کاهش چرخه زمانی تا بیش از پنجاه درصد می شود.

بهبود روابط مشتریان: تجارت الکترونیکی به شرکت ها اجازه می دهد تا ارتباط نزدیک تری با مشتریان داشته باشند حتی اگر این ارتباط از طریق واسطه صورت گیرد. این امر منجر به شخصی سازی ارتباطات، محصولات و خدمات شده و در نهایت باعث مدیریت بهتر و افزایش وفاداری مشتریان خواهد شد.

ارائه اطلاعات بهنگام از طریق شرکت: هر چیزی در وب مانند قیمت کاتالوگ ها را می توان لحظه به لحظه تصحیح کرد. به این ترتیب اطلاعات شرکت همیشه دقیق خواهد بود.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme