فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

کاربردهایی نوآورانه برای دوربین گوشی هوشمند

کاربردهایی نوآورانه برای دوربین گوشی هوشمند

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: دوربین گوشی های هوشمند می تواند کاربردهای دیگری به جز گرفتن عکس های سلفی و خانوادگی داشته باشد. در حقیقت، دوربین گوشی هوشمند شما می تواند به ابزاری ضروری و کارآمد تبدیل شود. در ادامه برخی دیگر از کاربردهای دوربین گوشی هوشمند که می تواند زندگی دیجیتال شما را بهتر کند، ارائه می کنیم.

اسکن اسناد

دوربین گوشی هوشمند می تواند به یک اسکنر قابل حمل فوق العاده که در جیب جای می گیرد تبدیل شود. از دوربین گوشی هوشمند می توان برای اسکن قراردادها، اسناد، رسیدها، کارت های ویزیت یا هر چیز کاغذی دیگر که کاربر قصد دارد آن را دیجیتالی کند، استفاده کرد. سپس شما می توانید اسکن های خود را به اشتراک گذاشته یا از آنها خروجی هایی در فرمت PDF و JPG تهیه کنید.

اپلیکیشن Evernote Scannable برای آی‌فون و آی‌پد به صورت خودکار چرخش، کراپ و تنظیم تصاویر را انجام دهد تا فرآیند اسکن به راحتی خواندن صورت بگیرد. اگر از دستگاهی اندرویدی استفاده می کنید اپلیکیشن Google Drive دارای یک ویژگی اسکن داخلی است.

ترجمه زبان ها

آیا تاکنون تلاش کرده اید یک منو غذا یا تابلوهای راهنما را به زبانی خارجی بخوانید بدون این که سرنخی از آن چه می گویند داشته باشید؟ خب خبر خوب این است که می توانید با آن روزها خداحافظی کنید.

با استفاده از اپلیکیشن Google Translate تنها باید دوربین گوشی هوشمند را به سمت متن مورد نظر خود نشانه گرفته و این اپلیکیشن به صورتی جادویی زبان خارجی را به زبان انتخابی شما ترجمه می کند. تماشای تغییر واژه ها در زمان واقعی احساسی مشابه با حضور در فیلمی علمی تخیلی را در انسان ایجاد می کند.

این اپلیکیشن در حال حاضر از 29 زبان برای ترجمه دوربینی پشتیبانی می کند. همچنین اپلیکیشن مترجم گوگل ترجمه فوری گفتار با پشتیبانی از 32 زبان مختلف با استفاده از ویژگی تشخیص صدا را ارائه می کند. اپلیکیشن Google Translate برای اندروید و iOS در دسترس است.

تماشای ستارگان

آیا از آن دست افرادی هستید که هنگام نگاه به آسمان شب دوست دارند بدانند نورهای درخشانی که می بینند از یک ستاره سرچشمه می گیرد یا یک سیاره؟ اپلیکیشن Skyview که برای اندروید و iOS در دسترس است گزینه ای مناسب برای شما محسوب می شود. این اپلیکیشن با استفاده از واقعیت افزوده و دوربین گوشی هوشمند اجرام آسمانی را نمایان می سازد. تنها باید دوربین گوشی هوشمند خود را به سمت آسمان بگیرید و اپلیکیشن Skyview شما را به سمت صورت های فلکی، کهکشان ها، ستاره ها و حتی ماهواره های ساخت دست انسان و موقعیت های مکانی آنها هدایت می کند. همچنین این اپلیکیشن موقعیت خورشید و ماه را در هر تاریخ انتخابی، گذشته یا آینده، ردیابی می کند.

دوربین امنیتی

شما می توانید از دوربین گوشی هوشمند خود به عنوان یک مینی سیستم نظارتی استفاده کنید. برای این که بر جا یا چیزی مشخص مانند یک اتاق، یک کمد یا جعبه جواهرات نظارت دائمی داشته باشید می توانید از دوربین گوشی هوشمند خود استفاده کنید. اپلیکیشن های مختلفی برای تبدیل گوشی هوشمند به یک دوربین امنیتی در دسترس هستند که از دوربین دستگاه برای تشخیص حرکات و ارسال هشدار از طریق ایمیل یا پیامک به کاربر استفاده می کنند. کاربران دستگاه های اپل می توانند از اپلیکیشن Manything و کاربران دستگاه های اندرویدی می توانند از اپلیکیشن Salient Eye در این زمینه بهره ببرند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme