فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

ابررایانه‌های قدرتمند پنتاگون به جان هم می افتند

ابررایانه‌های قدرتمند پنتاگون به جان هم می افتند

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: طی رقابتی بی سابقه، ابررایانه های قدرتمند پنتاگون به جان هم می افتند تا راهی برای شناسایی و رفع اشکالات سیستمهای امنیتی ارایه شود.

 

آژانس پروژه های تحقیقات پیشرفته دفاعی آمریکا موسوم به «دارپا» که بازوی تحقیقاتی وزارت دفاع این کشور (پنتاگون) محسوب می شود بر این باور است که کاربران عادی در شناسایی و برطرف سازی نواقص سیستمهای امنیتی به کندی عمل می کنند و شاید حالا نوبت آن رسیده که از نرم افزاری هوشمند برای این منظور استفاده شود.

 

این آژانس تحقیقات دفاعی به تازگی جزئیات این رقابت را منتشر کرده و قرار است آن را در نشست ماه آینده کنفرانس هک کردن DEF CON در لاس وگاس به طور رسمی معرفی کند.

 

هفت تیم دانشگاهی و صنعتی از ابررایانه های پنتاگون برای آغاز این رقابت استفاده می کنند. هر یک از این سیستمها باید از نرم افزار ارایه شده توسط دارپا استفاده کنند. در این رقابت شرکت کنندگان باید به گونه ای از سیستمهای رایانه ای خود استفاده کنند که ضمن غلبه بر سیستمهای دیگر از طریق شکافهای امنیتی آنها، از نرم افزار خود نیز به خوبی دفاع کنند.

 

مایک والکر مدیر برنامه آژانس پروژه های تحقیقات پیشرفته دفاعی آمریکا که این رقابت را اداره می کند معتقد است از طریق نتایجی که از این چالش به دست می آید دنیا به مکان امن تری تبدیل می شود. این چالش تحت عنوان Cyber Grand Challenge برگزار می شود.

 

به هر یک از این هفت تیم ۷۵۰ هزار دلار اختصاص داده شده و این درحالی است که هر یک از آنها از رایانه قدرتمندی که دارای یکهزار هسته پردازشگر و ۱۶ ترابایت حافظه است استفاده خواهند کرد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme