فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

چالش ها و نیازمندی های وب سایت کسب و کار الکترونیکی

چالش ها و نیازمندی های وب سایت کسب و کار الکترونیکی

 

شما به عنوان مصرف کننده، کار با وب سایت های دست اول تجارت الکترونیکی را تجربه کرده و احتمالاً از بیشتر ویژگی ها یا نیازمندی های آن ها اطلاع دارید. با این حال تعداد شبکه ها و سیستم های یکپارچه و نیز ابزارهای نگهداری مورد نیاز برای پشتیبانی از عملیات کسب و کار الکترونیکی شامل تکمیل سفارش (رساندن اقلام صحیح به دست مشتری در مدت زمان مناسب) آن چنان به طور گسترده شناخته نشده اند. بخش های ذیل نیازمندی ها و چالش های کسب و کار الکترونیکی را مورد بحث قرار می دهند.

قابلیت دسترسی: قابلیت دسترسی به عملکرد سمت سرور کسب و کار الکترونیکی ارتباط پیدا می کند.

برای نگهداری از برنامه های کاربردی حیاتی کسب و کار به وسیله ای همیشه فعال نیاز است. وب سایت ها باید در سرورهایی (هارد درایوهای تخصصی با ظرفیت بالا) میزبانی شوند که از قابلیت پشتیبانی از حجم درخواست ها برای دسترسی به سایت یا ترافیک آن را دارا باشند.

درستی و واکنش سریع: نه تنها سرورهای وب باید همواره در دسترس قرار داشته باشند، بلکه پایگاه های داده و نرم افزارهای تجارت الکترونیکی نیز باید به سرعت واکنش نشان دهند.

نرم افزارهای وب باید از قابلیت هایی نظیر جست و جو، مرتب سازی، مقایسه ویژگی های محصولات، کنترل قابلیت دسترسی یا زمان های تحویل ، پردازش تبلیغات و پرداخت ها، اثبات مالکیت شخص استفاده کننده از کارت اعتباری، و تایید خرید بلادرنگ برخوردار باشند. به ویژه در تجارت B2B حساس به زمان خطاهایی که عملیات تحویل را به تاخیر می اندازند، غیرقابل تحمل می شوند.

امنیت و پیروی از PCIDSS: تمام سرورها، خطوط انتقال، نرم افزارهای کاربردی، پایگاه های داده و اتصالات اینترنتی باید ایمن شوند. داده های محرمانه اغلب باید با لایه دفاعی دیگری (معمولاً رمزگذاری) حفاظت شوند.

برای وب سایت های پذیرنده کارت های اعتباری، استاندارد امنیتی اضافه از سوی صنعت کارت پرداخت (PCI) باید اعمال شوند.

تمام بازرگانان سنتی و تجترت الکترونیکی صرف نظر از اندازه و حجم فروش باید از PCIDSS پیروی کرده و پذیرش، نگهداری، پردازش یا تبادل اطلاعات صاحب کارت اعتباری را مورد تایید قرار دهند. PCIDSS (استاندارد امنیت داده در صنعت کارت پرداخت) مجموعه ای از نیازمندی های امنیت اطلاعات برای کمک به پیش گیری از ارتکاب به کلاهبرداری در استفاده از کارت های اعتباری را شامل می شود. این استاندارد از سوی انجمن استانداردهای امنیتی صنعت کارت پرداخت (PCISSC) توسعه پیدا کرد، این سازمان توسط AmericanExpress ، Jcb International Discover Financial Services، Master Card World Wide و Visa تاسیس شد.  

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme