فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

پیکربندی جزییات محصولات سفارشی

پیکربندی جزییات محصولات سفارشی

 

پیکربندی جزییات محصولات سفارشی از جمله طراحی نهایی، سفارش گیری و پرداخت نیز به صورت online انجام می شود. اختصاصی سازی را که با نام تولید سفارشی نیز شناخته می شود، می توان در مقیاس های بزرگ انجام داد که در این صورت انبوه سفارشی نامیده خواهد شد.

1-بازارهای الکترونیکی: بازارهای الکترونیکی چندین دهه است که برای کاربردهای مختلف به کار گرفته می شود (برای مثال در بازارهای بورس و سهام). اما از سال 1999 صدها بازار الکترونیکی قابلیت های جدیدی را برای فرآیند کسب و کار معرفی کردند. اگر این بازارهای الکترونیکی به خوبی سازماندهی و مدیریت شوند، مزایای قابل توجهی هم برای خریداران و هم برای فروشندگان خواهند داشت. نوع خاصی از این بازارها، بازارهای الکترونیکی عمودی هستند که فقط روی یک صنعت متمرکز می شوند (برای مثال GNX.com برای صنعت خرده فروشی و Chemconnect.com برای صنایع شیمیایی). در واقع چنین بازارهایی در پی درآمد با استفاده از زیرساخت های بازاری ایجاد شده می باشند.

2-واسطه های اطلاعاتی: واسطه های اطلاعاتی خدماتی مانند امنیت، اعتماد، تطابق، جستجو، محتوا و نظایر این ها را فراهم می کنند (مانندBizrate.com یا Google.com).

3-مبادله پایاپای: شرکت ها از این روش برای مبادله چیزهایی که به آن ها احتیاج ندارند با چیزهایی که احتیاج دارنداستفاده می کنند. صاحب بازار(مانند Web-barter.com یا Tradeaway.com) این مبادلات را ترتیب می دهند.

4-فروش های فوق العاده: شرکت هایی مانند half.com محصولات و خدمات را با تخفیف های بسیار بالا حتی تا پنجاه درصد قیمت خرده فروشی آن عرضه می کنند.

5-عضویت: همان مدل off-line عضویت است که در آن فقط اعضای ثبت نام شده می توانن از تخفیف ویژه ای برخوردار شوند که می تواند به صورت online نیز اجرا گردد (مانند Netmarket.com و Nytimes.com) .

6-کامل کنندگان زنجیره ارزش: در این مدل خدماتی ارائه می شود که محصولاتی که از نظر اطلاعاتی به هم وابسته هستند در یک بسته بندی کامل تر برای مشتریان عرضه می شوند تا مفیدتر واقع شوند. برای مثال Carpoint.com خدمات مربوط به خرید اتومبیل مانند امورمالی و خدمات مربوط به بیمه را ارائه می دهد.

7-تامین کنندگان خدمات زنجیره ارزش: این گروه از شرکت ها از طریق تمرکز بر فعالیت های زنجیره تامین لجستیک (UPS.com) یا پرداخت ها (paypal.com که در حال حاضر بخشی از ebay است) فعالیت دارند.

8-بهبود زنجیره تامین: یکی از مزایای اصلی تجارت الکترونیکی ایجاد مدل های جدیدی است که مدریت زنجیره تامین را تغییر یا بهبود می دهند و نمونه آن orbis است. نکته جالب تر تبدیل تولید خطی که آهسته، گران قیمت و منوط به اشتباه است به مرکز فغالیت (hub) می باشد.

 

 

 

برای موفقیت در استفاده از بازار، مدل های کسب و کار و درآمد که دائماً در حال تغییر هستند، باید همراه با تغییر شرایط بازار شما نیز تغییر کنید. نمونه ای خوب در این زمینه Amazon.com است که از فروش کتاب به یک فروشگاه بزرگ online برای محصولات و خدمات تبدیل شده است. ضمناً Amazon.com از مزایده ها به عنوان کانال بازاریابی استفاده می کند. به علاوه در این سایت خدمات سفارش گیری نیز ارائه می شود.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme