فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

استراتژی های تبلیغاتی انتخاباتی آنلاین

استراتژی های تبلیغاتی انتخاباتی آنلاین

 

تبلیغ و بازاریابی وابسته. بازاریابی وابسته مدل درآمدی است که سازمان به وسیله ی آن مشتریان را به وب سایت شرکت ارجاع می دهد. این نوع بازاریابی عمدتاً به عنوان منبع درآمدی برای سازمان های ارجاع دهنده و نیز به عنوان ابزار بازاریابی فروشندگان استفاده می شود. با این حال، قراردادن لوگوی شرکت فروشنده در بسیاری از وب سایت های دیگر در واقع نوعی تبلیغات رایگان نیز محسوب می شود. به عنوان مثال می توان به بررسی Amazon.com پرداخت که لوگوی آن تقریباً در یک میلیون سایت وابسته مشاهده می شود.

بازاریابی ویروسی (سینه به سینه). بازاریابی ویروسی به بازاریابی شفاهی اشاره دارد که در آن مشتریان در گفتگو با دیگران به تبلیغ محصول یا خدمات موردنظر اقدام می کنند. فرستادن پیام به دوستان به وسیله هرگونه ابزار پیام رسانی الکترونیکی برای بررسی یک محصول نمونه ای از بازاریابی ویروسی به شمار می رود. این رویکرد بازاریابی نسل ها مورد استفاده قرار گرفته است ولی اکنون سرعت و دسترسی به آن از طریق اینترنت قدرت آن را چند برابر کرده است. می توان از این مدل آگهی برای اطلاع رسانی در مورد برند با حداقل هزینه استفاده کرد زیرا افرادی که به رساندن پیام ها مبادرت می ورزند بابت تلاش های خود مبلغ بسیار ناچیزی دریافت کرده یا اصلاً هیچ مبلغی دریافت نمی کنند.

سفارشی سازی آگهی ها. اینترنت دارای خیل بسیار عظیمی از اطلاعات برای مشتریان به منظور مشاهده است. فیلترگذاری اطلاعات نامربوط با در اختیار قراردادن آگهی های سفارشی به مصرف کنندگان می تواند اضافه بار اطلاعات را کاهش دهد. کانون بازاریابی الکترونیکی در واقع پایگاه داده مشتری است که شامل داده های ثبت شده و اطلاعات جمع آوری شده از بازدیدهای سایت می شود. شرکت هایی که از طریق (تیلیغات یک به یک) به تبلیغ می پردازند، از پایگاه داده برای ارسال آگهی های سفارشی به مصرف کنندگان استفاده می کنند. با استفاده از این ویژگی، مدیر بازاریابی می تواند آگهی های نمایش را بر مبنای پروفایل کاربران سفارشی کند. محصول موردنظر دسته بندی بازار را نیز فراهم میکند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme