فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

نحوه عملکرد کارت های اعتباری الکترونیکی

نحوه عملکرد کارت های اعتباری الکترونیکی

 

به هنگام خرید کتاب از Amazon، اطلاعات کارت اعتباری و میزان خرید در مرورگر کاربر رمزگذاری می شوند، لذا اطلاعات در جریان انتقال در اینترنت ایمن باقی می مانند. به علاوه، با رسیدن این اطلاعات به Amazon، آن ها باز نشده بلکه به طور خودکار به شکل رمزگذاری شده به اتاق پایاپای انتقال داده می شوند که در آنجا اطلاعات برای صحه گذاری و تعیین حق دیترسی رمزگذاری می شوند.

پرداخت های صورت حساب الکترونیکی . سه روش اصلی برای پرداخت صورت حساب ها در اینترنت وجود دارد:

1-بانکداری آنلاین: مصرف کننده برای بهره مندی از خدمات آنلاین پرداخت صورت حساب وارد شده و تمام پرداخت ها را از وب سایتی واحد انجام می دهد. برخی بانک ها این خدمات را به طور رایگان همراه با حساب جاری اراوه می دهند یا اگر صاحب حساب حداقل مانده را در حساب خود داشته باشد، این خدمات به وی ارائه می شود.

2-صادرکننده صورت حساب: مشتری پرداخت هارا در وب سایت صادر کننده صورت حساب به یکی از این دو روش انجام می دهد:1) کارت اعتباری 2) برداشت مستقیم الکترونیکی از حساب مشتری که با دادن اطلاعات کافی به صادرکننده صورت حساب انجام می پذیرد. صادرکننده صورت حساب اطلاعات صورت حساب را در وب سایت خود یا سایت خدمات میزبانی صرور صورت حساب در دسترس مشتری قرار می دهد (یا به او ارائه می کند). مشتری پس از مشاهده صورت حساب، آن را تایید و عملیات پرداخت را در سایت آغاز می کند. می توان پرداخت را با کارت اعتباری یا با استفاده از سیستم انتقال اتاق پایاپای خودکار (ACH) انجام داد. سپس صادرکننده، تراکنش پرداخت را شروع می کند که وجه از طریق سیستم پرداخت جابجا می شود در حالی که صادرکننده را بستانکار و مشتری را بدهکار اعلام می کند. این روش با عنوان ارائه صورت حساب الکترونیکی و پرداخت ها (EBPP) شناخته می شود.

3-پرداخت صورت حساب از طریق شرکت رابط:مشتری برای بهره مندی از خدمات دریافت یا پرداخت صورت حساب های چندین صادرکننده از طریق شرکت رابط عامل سوم ثبت نام می کند. اطلاعات ثبت نام مشتری برای هر صادرکننده ای ارسال می شود که مشتری به فعالیت با آن ها تمایل دارد (شروع سرویس). در هر چرخه صدور صورت حساب، صادرکننده خلاصه یا جزییات صورت حساب را مستقیماً به شرکت رابط ارسال می کند. این صورت حساب از طریق شرکت رابط در دسترس مشتری قرار داده می شود. مشتری صورت حساب را رویت و دستورالعمل های پرداخت را شروع می کند. شرکت رابط تراکنش پرداخت را آغاز می کند، به طوری که وجوه از طریق سیستم پرداخت کننده به صادرکننده منتقل می شوند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme