فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

تکمیل سفارش

تکمیل سفارش

 

هر زمان که شرکتی مستقیماً محصولی را به مشتریان فروخته و آن را به طور فیزیکی تحویل دهد، در واقع خود را با فعالیت های متعدد تکمیل سفارش درگیر کرده است. شرکت باید این اقدامات را در دستور کار خود قرار دهد: یافتن سریع محصولات مورد نظر برای ارسال، بسته بندی آن ها، برنامه ریزی برای تحویل سریع بسته ها به درب منزل یا محل کار مشتری، دریافت پول از هر مشتری یا از قبل به وسیله cod یا در غیر این صورت با حواله های بانکی شخصی و مدیریت عودت کالاهای اضافی یا معیوب.

از آنجایی که ممکن است شرکت ناگزیر باشد بسته های کوچکی را به سرعت برای مشتریان ارسال کند، لذا انجام این فعالیت ها به طور اثربخش و کارا در B2C امر بسیار دشواری قلمداد می شود. به این دلیل شرکت های آنلاین و شرکت های سنتی هر دو اغلب با دشواری هایی در زنجیره تامین B2C خود مواجه بوده و تحویل اقلام و گاه بسته بندی آن ها را برون سپاری می کنند.  

تکمیل سفارش علاوه بر فراهم کردن اقلام سفارشی مشتری در زمان مناسب، شامل ارائه تمام خدمات مرتبط با مشتری نیز می شود. به عنوان مثال، مشتری باید دستورالعمل های مونتاژ و عملیات در دستگاه جدید را دریافت کند. درضمن، درصورت عدم رضایت مشتری از کیفیت محصول، باید برای تعویض یا عودت آن، برنامه ریزی های مقتضی وجود داشته باشد. تکمیل سفارش اساساً بخشی از فرآیندی است که عملیات پشتیبانی شرکت نامیده می شود. فعالیت های پشتیبانی عبارتند از: کنترل موجودی، حمل اقلام و ارسال صورت حساب.

 

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme