فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

خرید شرکت‌های کلود توسط گوگل برای رقابت با آمازون

خرید شرکت‌های کلود توسط گوگل برای رقابت با آمازون

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: گوگل که آینده خدمات کلود را بسیار امیدوارکننده می داند، خرید شرکتهای نوپای فعال در این زمینه را آغاز کرده و قصد دارد از این طریق آمازون بزرگترین ارائه دهنده این سرویس ها را پشت سر بگذارد.

 

در یک سال اخیر گوگل تلاش های فراوانی برای افزایش سهم خود از بازار کلود به عمل آورده ولی آمازون هنوز در این زمینه پیشتاز است.

 

از زمانی که دیان گرین مسئولیت واحد کلود و app شرکت گوگل را در سال گذشته بر عهده گرفت، تلاش این غول جستجوگر برای به دست آوردن شرکت های نوپا و خلاق در حوزه کلود تشدید شد.

 

تازه ترین خرید گوگل در این زمینه Orbitera نام دارد که یک شرکت نوپای کوچک پنج ساله است. ارائه خدمات خودکار صورت حساب و انجام فرایندهای مربوط به پردازش فروش در فضای کلود از جمله سرویس های ارائه شده توسط شرکت یاد شده است.

 

کارشناسان می گویند علت اصلی تمایل گوگل به خرید شرکت های کلود آن است که شرکت های تجاری به نحوی روز افزون به استفاده از این خدمات علاقه نشان می دهند و ترجیح می دهند به جای صرف هزینه های کلان برای خرید سخت افزار و نرم افزار هزینه کمتری به یک ارائه دهنده کلود مانند آمازون بدهند تا امور مهم خود را به پیش ببرند.

 

هنوز مشخص نیست گوگل برای خرید این شرکت چه رقمی را هزینه کرده است. اما به نظر نمی رسد این رقم بیش از چند میلیون دلار باشد. این رقم در مقایسه با پرداخت های مایکروسافت که برای خرید شبکه اجتماعی تخصصی لینکداین 26.2 میلیارد دلار پرداخت کرد مبلغ ناچیزی محسوب می شود.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme