فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

با این فناوری جدید پشت چراغ قرمز نمی‌مانید

با این فناوری جدید پشت چراغ قرمز نمی‌مانید

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: شرکت خودروسازی آئودی قرار است در ماههای آینده چند مدل از خودروهای خود را به فناوری اتصال به چراغ راهنمایی مجهز کند.

 

این خودروها تا اواخر سال جاری به جاده‌های برخی از شهرهای منتخب آمریکا خواهند آمد.

 

این شرکت خودروساز آلمانی دو سال پیش از برنامه خود برای ساخت یک سیستم داخلی خودرو خبر داده بود که به رانندگان کمک خواهد کرد تا پشت هیچ چراغ قرمزی نمانند. اگرچه این میزان از تسهیلات هنوز در دسترس نیست، اما نخستین نسخه آن در مدل‌های خاصی از خودروها برای اطلاع‌رسانی به راننده در مورد مدت زمانی که پشت چراغ قرمز خواهند ماند، ساخته خواهد شد.

 

سیستم اطلاعات چراغ‌راهنمایی آئودی با اتصال به زیرساخت شهر از طریق اینترنت پرسرعت و همزمان با سیستم مدیریت مرکزی که چراغهای راهنمایی را کنترل می‌کند، کار خواهد کرد. خودرو با دسترسی به این اطلاعات می‌تواند سرعت ایده‌آل برای سفر را به منظور مواجهه با بیشترین چراغهای سبز محاسبه کرده و با کاهش ازدحام، به کاهش آلودگی و افزایش سرعت ترافیک کمک کند.

 

البته نخستین نسخه این سیستم به ارائه چنین کاربردی نخواهد پرداخت، اما برای کاهش استرس راننده با سیستم‌های ترافیک شهری ارتباط برقرار خواهد کرد.

 

این سیستم در مدل‌های Q7، A4 و آل‌رود A4 که پس تاریخ اول ژوئن 2016 ساخته شده و به سرویس "آئودی کانکت" مجهز هستند، در دسترس قرار خواهد گرفت. سرویس آئودی کانکت از ارتباط سلولی و جی‌پی‌اس برای ناوبری، جستجوی صوتی گوگل در خودرو و اطلاعات در مورد نزدیک‌ترین فضاهای پارکینگ استفاده می‌کند.

 

سیستم اطلاعات چراغ راهنمایی به شکل یک ساعت شمارش معکوس بر روی داشبورد یا نمایشگر بالاسری خودرو (در صورت مجهز بودن به آن) نمایش داده می‌شود و زمان باقیمانده تا قرمز یا سبز شدن چراغ را نشان می‌دهد. این کار در جهان پر سرعت امروزی بسیار ارزشمند است.

 

به گفته شرکت سازنده، این فناوری می‌تواند به ترافیک روانتر و زمان سفر کوتاهتر منجر شود.

 

سال گذشته، اپلیکیشن تلفن‌همراه Enlighten به ارائه کاربری مشابه پرداخته بود، اما نخستین بار است که چنین کاربردی در خودرو دیده شده است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme