فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

دسترسی دائمی به انرژی با توربین بادی میکرو

دسترسی دائمی به انرژی با توربین بادی میکرو

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: برای زمان هایی که یک پاوربانک یا شارژر خورشیدی قابل استفاده نیستند، نیروی باد می تواند روشی کارآمد برای شارژ گوشی هوشمند باشد. بر همین اساس، نیلز فربر توربین بادی میکرو را توسعه داده است که ایده ساخت آن از تجربه شخصی وی هنگام سفرهای طولانی و تمام شدن باتری دستگاه های قابل حمل شکل گرفته است.

 نیلز با تعدادی از کوه‌نوردان، صخره‌نوردان، و فیلم‌سازان در تماس بوده و با آنها نیز درباره تجربیات شخصی‌شان، الزامات و شرایط آب و هوایی معمول پرسش هایی را مطرح کرده است. بیشتر این افراد به استفاده از پنل های خورشیدی اشاره داشته اند. اما وابستگی کامل به انرژی خورشید نیز منطقی نیست زیرا هنگامی که دسترسی به آن وجود ندارد با مشکل مواجه خواهید شد. ایده توربین بادی قابل حمل برای این افراد هیجان انگیز بوده اما به این نکته اشاره داشته اند که اندازه بسته، وزن و راحتی استفاده از آن عوامل بسیار مهمی محسوب می شوند.

توربین بادی میکرو تنها دو پوند (907 گرم) وزن دارد که بنابر ادعای فربر 40 درصد سبک‌تر از نزدیک‌ترین رقیب خود است و هنگامی که جمع می شود به اندازه یک چتر جا می گیرد. راه اندازی این توربین بادی نیز به لطف محور تلسکوپی که پره های توربین را باز می کند و مشابه با مکانیزم یک چتر است بسیار آسان صورت می گیرد.

پس از راه اندازی، این توربین بادی می تواند در صورت وزش باد با سرعت 11 مایل در ساعت (18 کیلومتر در ساعت) پنج وات نیرو تولید کند و قابلیت ذخیره انرژی را نیز دارد. توربین بادی میکرو دارای بسته باتری یکپارچه شده 24 وات ساعت است که همانند یک بافر بین بارهای ورودی و خروجی عمل می کند و همچنین امکان ذخیره انرژی برای استفاده در آینده را فراهم می کند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme