فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

تولید ماهواره‌های سنجشی و مخابراتی در ایران

تولید ماهواره‌های سنجشی و مخابراتی در ایران

به گزارش فراسو و به نقل از خبرآنلاین: دکتر محسن بهرامی در سخنران خطبه‌های نماز جمعه آمل با اشاره به اینکه رشد علمی کشور در سه سال اخیر بسیار بی‌سابقه بوده است، تصریح کرد: در گذشته ایران در ارزیابی‌های بین‌المللی در آمارهای جهانی جای نداشت اما امروز در این بخش رشد کرده‌ایم.

وی با اعلام اینکه بعد از انقلاب تنها در چند سال اخیر صادرات دانش بنیان از ایران صورت گرفته است؛ یادآور شد: این رقم در دولت یازدهم به 120 میلیون دلار رسیده است که رشد قابل توجهی در سال‌های اخیر را نشان می‌دهد.

بهرامی با بیان اینکه نوع نگاه به بهداشت در این دولت تغییر کرده و نوع متفاوتی از بیمه‌ها در کشور ایجاد شده است به طوری که افراد کم درآمد تحت پوشش بیمه قرار گرفتند، افزود: 2500 خانه بهداشت جدید احداث و بیمه‌های جدید اضافه شده است.

وی با اشاره به اینکه شرایط ایران در صحنه بین‌المللی تغییر کرده و امروز در بسیاری از مسائل منطقه‌ای مجبور هستند ایران را وارد معادلات کنند، گفت: ایران در معادلات قدرت منطقه جایگاه خود را پیدا کرده و درایت و تدبیر رهبری در این زمینه قابل توجه است.

معاون وزیر ارتباطات با تاکید بر اینکه روابط متوازن با تمامی کشورهای دنیا برقرار شده و دستاوردهای بسیار خوبی حاصل شده است، گفت: در بخش سرمایه‌گذاری ارتباطات و فناوری اطلاعات، 4 هزار میلیارد تومان افزایش سرمایه‌گذاری در کشور صورت گرفته و حجم شبکه زیرساخت شش برابر شده است.

وی با بیان اینکه تمام مراکز استانی و شهرها با فیبر نوری به یکدیگر متصل شده است، شبکه ملی اطلاعات ایجاد شده است تا در درازمدت اطلاعات در داخل کشور ذخیره می‌شود، افزود: کاربران اینترنتی در سه سال اخیر از 3.5 میلیون به 34 میلیون در ایران افزایش یافته و هزار میلیارد تومان برای بخش آی سی تی کشور در دولت یازدهم هزینه شده است.

بهرامی با اشاره به اینکه در بخش فضایی کشور نیز اقدامات قابل توجهی صورت گرفته است تا ماهواره‌های ایران را در مدارهای پایین قرار دهیم، تصریح کرد: مخابرات فضایی بعد از برجام توسعه یافته است و تلویزیون ماهواره‌ای استانی موجود در استان‌ها به دلیل امکاناتی است که فراهم شده است.

رئیس سازمان فضایی ایران یادآور شد: امروز ماهواره‌های سنجش‌گر عکسها را مخابره می‌کنند که در این زمینه تفاهم نامه‌ای با استان‌های شمالی داشتیم تا در این زمینه همکاری مشترک داشته باشیم، به مسؤولان استان مازندران نیز اعلام کردیم که در صورت آمادگی این ماهواره‌ها برای نشان دادن و موقعیت یابی جنگل‌های منطقه مورد استفاده قرار گیرد.

وی با اشاره به دغدغه رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی یادآور شد: تعدادی پروژه در این زمینه در سازمان فضایی ایران پیگیری می‌شود و مساله فضا برای ایران در حال توسعه است.

رئیس سازمان فضایی ایران با بیان اینکه ماهواره‌های مکعبی با تکنولوژی‌های جدید که دانشگاه نوشیروانی بابل دسترسی خوبی در این زمینه دارد در ایران در حال توسعه است، افزود: به عنوان مصاحبه دانشجویی ساخت ماهواره‌های مکعبی را مطرح کردیم.

وی تاکید کرد: تلاش می‌کنیم ماهواره‌های سنجشی و مخابراتی در کشور تولید شود که این حرکت را در راستای اقتصاد مقاومتی می‌دانیم.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme