فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

چگونه می‌توان اطلاعات هارد دیسک را برای همیشه پاک کرد

چگونه می‌توان اطلاعات هارد دیسک را برای همیشه پاک کرد

به گزارش فراسو و به نقل از خبرآنلاین: زمانی که قصد پاک کردن اطلاعات از روی هارد دیسک را دارید، ممکن است برخی برنامه ها یا اطلاعات حیاتی از بین بروند با این کار دیگر نمی توان بعضی برنامه ها را اجرا کرد همچنین مشکل دیگری که در پاک کردن اطلاعات وجود دارد زمانی که شما قصد دارید اطلاعاتی را پاک کنید، اگر هارددیسک شما دست یک متخصص کامپیوتر باشد، می تواند با ترفندهایی تمام اطلاعات پاک شده را بازیابی کند.
این مشکل گاهی چنان جدی است که برخی به فکر از بین بردن هارد دیسک می افتند تا اطلاعاتشان به دست فرد دیگری نرسد.
برای حل این مشکل محققان راهکاری ارائه کردند که در آن از روش پرتوالکترونی برای از بین بردن دائمی اطلاعات کامپیوتری استفاده می شود.
پردازش با پرتو الکترونی (e-beam) روشی است که در آن از الکترون با انرژی بالا برای دستکاری ذره استفاده می شود، در این روش با بمباران الکترونی، ماده مورد نظر یونیزه می شود.
محققان موسسه جرجیا روش نگارش با پرتو الکترونی ارائه کردند که با استفاده از آن می توان کربن را روی سطح گرافن قرار داد، آنها این روش را لایه نشانی تحریک شده با پرتو الکترونی متمرکز نامیدند، این روش نوعی لیتوگرافی بهبود یافته است.
در این روش با تغییر سطح انرژی، زمان تابش و محل پرتوالکترونی می توان نرخ رسوب لایه روی سطح را تنظیم کرد و در نهایت فرآیند نگارش روی سطح را با کنترل انجام داد. پرتو الکترونی معمولا با استفاده از شتاب دهنده الکترونی ویژه روی سطح اعمال می شود.
با این روش می توان ادوات الکترونیکی گرافنی که اطلاعات روی آن قرار گرفته را دستکاری کرد، به طوری که هم می توان روی سطح اطلاعات را نوشت و هم می توان سطح را تغییر داد، برای مثال می توان پیکربندی سطح را به دلخواه تغییر داد.
امنیت اطلاعات همیشه برای برخی سازمان ها از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. این فناوری می تواند برای ساخت تجهیزات از بین برنده اطلاعات استفاده شود.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme