فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

تهدید زیست محیطی بزرگترین دریاچه آب شیرین جهان

تهدید زیست محیطی بزرگترین دریاچه آب شیرین جهان

به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، سالها است که فعالیتهای معدنی در منطقه، قطع بی رویه درختان، گردشگری و ساخت و ساز بزرگترین دریاچه آب شیرین جهان را تهدید میکند. دریاچه بایکال روسیه در ۹۲۰۰ کیلومتری مسکو دارای یک پنجم ذخیره آب شیرین جهان است. اینک به گفته دانشمندان سطح آب آن به کمترین حد در ۶۰ سال اخیر رسیده است. برخی آن را چرخه طبیعی تغییر سطح آب می دانند ولی برای برخی دیگر نشانه هایی نگران کننده وجود دارد.

یک فعال محیط زیست می گوید: «اینک ما شاهد پدیده ای هستیم که کاهش سطح آب نسبت به سال گذشته را به دلیل طبیعی ورود کمتر آب به بایکال نشان میدهد، امری که برای دانشمندان غیر منتظره بود. این امر در حالی رخ میدهد که آب بیشتری به نیروگاه برق ایرکوتسک فرستاده شده زیرا آنها انتظار آب بیشتری را در بایکال داشتند.»

سطح آب این دریاچه نسبت به سال ۲۰۱۳ چهل سانتیمتر کاهش یافته و به ۴۵۶،۰۹ متر رسیده است. سطحی که تنها نه سانتیمتر از سطح حداقلی تعیین شده توسط دولت روسیه بالاتر است. فعالان محیط زیست تابستانهای بسیار گرم و خشک و قطع درختان جنگلها در اطراف دریاچه را از عواملی میدانند که در کاهش سطح آب تاثیر داشته است. به گفته محققان زمان بیشتری برای رسیدن به نتایج روشنتر نیاز است.

یکی از محققان ارشد روسی میگوید: «فکر کنم فعلا باید صبر کنیم و ببینیم چه میشود. دو سال که بگذرد ما اطلاعات را جمع آوری میکنیم و میتوانیم بگوییم که پدیده طبیعی است یا خیر، الان به سختی میتوان نظر داد.»

برخی از دانشمندان هشدار میدهند که پایین آمدن سطح آب به کمتر از ۴۵۶ متر میتواند اثرات جبران ناپذیری بر شرایط زیست محیطی دریاچه به جای بگذارد.


مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme