فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

روبات همه‌فن‌حریف در فرودگاه توکیو

روبات همه‌فن‌حریف در فرودگاه توکیو

شرکت هیتاچی استفاده آزمایشی از روبات انسان‌نمای EMIEW3 را برای کمک به مسافران خارجی در فرودگاه هاندای توکیو آغاز کرد به گزارش فراسو و به نقل از ایتنا:

 این روبات حین یک ماه کارآزمایی‌ خود در ترمینال داخلی شماره دو، در یک مرکز اطلاعات تعیین‌شده یا نزدیک یک نمایشگر اطلاعات به گفتگو با مسافران به زبان‌های انگلیسی و ژاپنی می‌پردازد

گروه صنعتی هیتاچی امیدوار است بتواند این روبات انسان‌نمای ۹۰ سانتی‌متری را تا ماه دسامبر به قابلیت‌های مستقلی برای هدایت کاربران به مقاصد تجهیز کند. روبات مذکور اکنون می‌تواند با سرعت شش کیلومتر در ساعت حرکت کرده و در صورت افتادن، از زمین بلند شود.

در روز رونمایی یک مسافر خارجی از روبات EMIEW3 در مورد محل باجه تبدیل ارز در فرودگاه سوال کرد. این روبات از یکی دیگر از همتایان خود خواست تا وی را به محل مورد نظر ببرد و روبات دوم نیز از مسافر خواست تا وی را دنبال کند.

از زمان معرفی EMIEW در سال ۲۰۰۵، هیتاچی به ارتقای قابلیت‌های این روبات پرداخته است. جدیدترین نسخه این روبات یعنی EMIEW3 که دارای یک پردازشگر کنترل از راه دور برای پردازش تصاویر و صداها است، در ماه آوریل رونمایی شد.

به گفته شرکت سازنده، چندین روبات می‌توانند با استفاده از یک سیستم‌عامل از راه دور به هم مرتبط شوند. هیتاچی امیدوار است بتواند به زودی زبان‌های دیگر مانند کره‌ای و چینی را نیز به قابلیت‌های این روبات بیفزاید.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme