فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

دستیابی محققان ایرانی به دانش فنی ساخت تجهیزات صنایع فولادسازی

دستیابی محققان ایرانی به دانش فنی ساخت تجهیزات صنایع فولادسازی

به گزارش فراسو و به نقل از ایسنا: هومن حقیقی، مجری طرح با اشاره به توانمندی فنی تولید شده در راستای تامین نیازهای صنعت فولاد کشور، گفت: ما با کسب دانش فنی و مهندسی پایه واحدهای احیاب مستقیم، گندله سازی، فولادسازی، نورد و همچنین واحدهای جداسازی اجزای هوا (اکسیژن، نیتروژن و آرگون) و سیستم غبارگیر و تصفیه دود، توانستیم بخشی از نیاز صنعت فولاد کشور را تامین کنیم.

وی به طراحی و ساخت واحدهای تولید اکسیژن شامل فرایند، تجهیزات و همچنین سیستم‌های غبارگیر و تصفیه دود واحدهای فولادسازی اشاره کرد و افزود: ما در حوزه سیستم بازیاب حرارتی واحدهای احیای مستقیم و نیز طراحی فرایند کوره پخت و نقال‌های واحد گندله‌سازی تحقیقات گسترده‌ای انجام داده‌ایم.

حقیقی، طراحی سیستم مدیریت اطلاعات تولید واحدهای فولادسازی و سیستم واحدهای احیای مستقیم را از دیگر دستاوردهای تحقیقاتی خود نام برد و یادآور شد: طراحی و ساخت شبیه‌ساز دینامیکی کوره قوس الکتریکی واحدهای فولادسازی از دیگر دستاوردهای ما است که در واحدهای گوناگون فولادسازی کشور استفاده شده و به بهره‌برداری رسیده است.

مجری طرح به همکاری با واحدهای صنعتی و تامین نیاز واحدهای داخلی اشاره کرد و افزود: با بهره‌مندی از دانش کسب شده موفق به طراحی، مدل سازی سه‌بعدی گندله‌سازی گلگهر سیرجان و همچنین طراحی سیستم لوله کشی و مدل‌سازی سه بعدی کنستانتره آهن خط پنجم چادرملو شدیم.

به گفته وی، مهندسی پایه، تولید مدارک بالانس انرژی و جرم و طراحی سیستم لوله کشی و طراحی ساپورت صنایع فولاد خوزستان و فولاد هرمزگان از دیگر پروژه‌های این تیم تحقیقاتی است.

این محقق ارائه راهکارهای به‌سازی و افزایش ظرفیت واحدهای صنعتی فولادی کشور را از دیگر دستاوردهای علمی ذکر کرد و گفت: فعالیتمان را بر استانداردهای بین‌المللی و همکاری با شرکت Badische Stahl  به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال دنیا در این عرصه توسعه دادیم.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme