فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

درمان کم خوابی با استفاده از نور در زمان بیداری

درمان کم خوابی با استفاده از نور در زمان بیداری

به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، حدود یک سوم شهروندان اروپایی، دچار کمبود خوابند. مسافرت های طولانی همراه با اختلاف ساعت و شب کاری، دلایل اصلی ابتلا به بی خوابی در اروپا قلمداد می شوند.

لئون لَک، روانشناس و متخصص خواب در استرالیا، راه حلی برای این معضل در جهان صنعتی یافته است. او وسیله ای را به نام ری-تایمر(Re-Timer)، اختراع کرده که استفاده از آن، مثل زدن عینک، ساده است. وقتی ری-تایمر را به چشم می گذاریم، این وسیله نوری به رنگ سبز- آبی ساطع می کند و به این ترتیب قسمتی از مغز را که مسئول تنظیم ساعت زیستی بدن است، تحت تاثیر قرار می دهد. به کمک این فرایند، استفاده کننده از این دستگاه در زمان بیداری هوشیارتر است و خواب عمیقتری هم دارد.

لئون لک درباره چگونگی عملکرد ری تامر می گوید: «این وسیله فقط نور دیودها را به طرف ما بر می گرداند، این نیمه رساناها بسیار کوچک و کارآ هستند و اگر نزدیک باشند، نور کافی را به چشم می رسانند. بنا بر این، در اصل، این وسیله، یک منبع نور را به نزدیک چشمان ما می آورد و شدت نور دیودها را هم کاهش می دهد.»

نوردرمانی برای تنظیم ساعت زیستی بدن در کشورهای صنعتی از سال ها پیش در جریان است. اما نسل اول وسائل نوردرمانی به اندازه کافی کارآمد نبودند. کاربر لازم است یک جسم بزرگ شیشه ای را در خانه یا محل کارش نصب کند و با اتصال آن به برق، تنها برای مدت محدودی از آن استفاده کند. با این حال، فن آوری همین وسایل قدیمی، پایه اصلی ابداع عینکواره های ری تایمر بوده است.

لئون لک در این باره می گوید: «انتخاب دیودهای ساطع کننده نور سبز آبی برای ری تایمر، بر اساس تحقیقات گسترده دهه های گذشته انجام شد؛ تحقیقاتی که نشان می داد کدام طول موج ها و کدام رنگها برای تغییر ساعت زیستی بدن موثرترند.»

با این همه، داشتن یک خواب آرام، خیلی ارزان نیست، هر ری-تایمر حدود ۲۵۰ یورو در بازار به فروش می رسد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme